Na początek wygrana

Z dobrej strony na inauguracje sezonu A klasy pokazali się piłkarze GKS Lipniczanki Lipnica którzy na trudnym terenie w Koczale pokonali gospodarzy 2:0. Przed meczem było wiele obaw w jakim składzie zagra drużyna z Lipnicy i czy po spadku drużyna zareaguje pozytywnie w nowych rozgrywkach. Już po pierwszych minutach widać było ze drużyna dobrze tego dnia czuję się na boisku. Dobra gra w obronie nie pozwoliła na zbyt wiele gospodarzom a akcję ofensywne z minuty na minute wyglądały bardziej obiecująco. W 41 minucie strzał z 28 metrów Tomasza Szada Borzyszkowskiego wypuścił bramkarz Granitu i Adrian Kuik Studziński pokonał bramkarza. Swoje szanse w pierwszej połowie mieli jeszcze Fabian Górski i Bartosz Wójcik ale temu pierwszemu zabrakło chłodnej głowy pod bramka, a Wójcikowi trochę szczęścia po mocnym strzale na bramkę. W drugiej połowie Granit spróbował parę razy wyjść z szybką kontrą na bramkę Tomasza Mrozek Gliszczyńskiego ale bez efektów. To co nie udało się gospodarzom, w 75 minucie po prostopadłym podaniu Tomasza Szada Borzyszkowskiego Fabian Górski pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie dobre okazje na zdobycie bramki mieli Tomasz Szada Borzyszkowski i Gracjan Kuik Studziński ale strzelali obok bramki.

Bramki: 41 minuta Adrian Kuik Studziński, 75 minuta Fabian Górski

Skład wyjściowy: T.Mrozek Gliszczyński – R.Wiczk, T.Mielewczyk, K.Czapiewski, S.Kuliński – B.Wójcik, T.Szada Borzyszkowski, G.Kuik Studziński( 89′ B.Wnuk Lipinski), J.Kiełpiński( 75′ D.Breszka) A.Kuik Studziński( 90′ K.Pażątka Lipiński) – F.Górski( 83′ M.Łącki)

Rezerwowi: K.Pupka Lipiński, R.Piechowski