Zwycięstwo w bólach

Piłkarze GKS Lipniczanki Lipnica w II kolejce A klasy pokonali na własnym boisku Magic Niezabyszewo 5:1. Wynik jak najbardziej pozytywny, ale nie pokazujący tego co działo się na boisku. Przez sześćdziesiąt minut spotkania piłkarze z Lipnicy nie mogli wejść na odpowiedni rytm w tym meczu co przekładało się na słabą grę, niedokładne podania i nerwowość na boisku. Drużynę do walki poderwał dobrze spisujący się tego dnia Gracjan Kuik Studziński. Przez ostatnie pół godziny zawodnicy z Lipnicy zdominowali drużynę gości co efektem było pięć strzelonych bramek. Cieszy drugie zwycięstwo ale w następnych meczach trzeba budzić się od początku meczu i nie pozwalać gościom na zbyt wiele.

Zagraliśmy bardzo słaby mecz, a wynik wcale nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Gratulacje dla drużyny gości za walkę do końca – mówi trener Artur Śmigiel.

Bramki: Gracjan Kuik Studziński x2, Tomasz Szada Borzyszkowski, Jacek Kiełpiński, Adrian Kuik Studziński

Skład wyjściowy: M.Czapiewski – S.Kuliński( 82′ M.Pażątka Lipiński), T.Mielewczyk, H.Stoltmann, K.Czapiewski – J.Kiełpiński( 82′ B.Pażątka Lipiński), B.Wójcik, T.Szada Borzyszkowski, G.Kuik Studziński, A.Kuik Studziński – F.Górski( 87′ K.Pupka Lipiński)

Rezerwowi: M.Łącki, D.Breszka, B.Wnuk Lipiński, P.Ziegert

W najbliższą środę piłkarze Lipniczanki rozegrają mecz w ramach II rundy Pucharu Polski z Piastem Człuchów. Początek spotkania o godzinie 17:30 na stadionie w Lipnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *