Wywalczyli komplet punktów

Piłkarze GKS Lipniczanki Lipnica w III kolejce słupskiej klasy „A” pokonali na wyjeździe drużynę Arkoni Pomysk Wielki 2:0. Przed meczem nie wiadomo było co tak naprawdę prezentuje drużyna z Pomyska bo w dwóch pierwszych kolejkach zanotowała dwa remisy. Ale drużyna Arkoni nie okazała się aż tak trudnym przeciwnikiem. Przez cały mecz zagroziła bramce Marcina Czapiewskiego w najgroźniejszych sytuacjach trzykrotnie ale ten dobrze interweniował. Bramkarza gospodarzy z jednastu metrów nie potrafił pokonać Jacek Kiełpiński który przestrzelił karnego. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo.

Przeciwnik bardzo nie wygodny, a boisko w Pomysku nie pomagało nam w tym by pograć w piłkę. Gra przez większość meczu toczyła się w środku pola, ale to my potrafiliśmy wykorzystać sytuacje i strzelić dwie bramki z czego jestem bardzo zadowolony. Co do gry liczę na to ze to dopiero początek sezonu, i z meczu na mecz będzie ona wyglądała coraz lepiej. Gratuluję drużynie przeciwnej za walkę i powodzenia w lidze – powiedział trener Artur Śmigiel

Bramki: Fabian Górski 3′, Jacek Kiełpiński 50′

Skład wyjściowy: M.Czapiewski – R.Wiczk, K.Czapiewski, H.Stoltamnn, S.Kuliński – A.Kuik Studziński, S.Wolski( 80′ M.Łącki), T.Szada Borzyszkowski, F.Górski( 88′ P.Ziegert), J.Kiełpiński – B.Wnuk Lipiński( 85′ A.Kiedrowski)

Rezerwowi: Radosław Piechowski, Roman Piechowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *