Pierwsza porażka młodzieży

Młodzi zawodnicy GKS Lipniczanki Lipnica doznali pierwszej porażki w sezonie. Na własnym boisku przegrali z MKS Chojniczanka Chojnice 0:1.Po trzech wygranych z rzędu młodzi zawodnicy schodzą z boiska jako przegrani. W dniu dzisiejszym pierwsza połowa była kluczowa w spotkaniu, a w drugiej zabrakło szczęścia w akcjach które sobie wypracowali. Z tydzień kolejny mecz i trzeba podnieść się po tej porażce.

Chłopcy w pierwszej połowie zagrali słabiej niż zakładałem przed meczem, co spowodowało ze Chojniczanka zepchnęła nas w pierwszej połowie na swoją połówkę. W drugiej połowie drużyna dobrze zareagowała na słowa w szatni i gra wyglądała już całkiem inaczej. Stworzyliśmy sobie 4-5 dobrych sytuacji ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji. Szkoda straconych punktów, ale gramy dalej to dopiero początek sezonu – powiedział trener drużyny młodzieżowej Jarosław Kozłowski.

Skład wyjściowy: Daniel Trzeciński – Hubert Megier, Radzimir Śpiołek, Damian Breszka, Hubert Łącki, Kamil Rudnik, Andrzej Kopp Ostrowski, Dominik Stoltmann, Tomasz Bruski

Na zmianę wchodzili: Maciej Szyca, Kasjan Pałubicki, Norbert Rymon Lipiński, Maciej Kiedrowski