Młodzież wraca do zwycięstw

Młodzi zawodnicy po porażce z przed tygodnia z Chojniczanka Chojnice w kolejnym spotkaniu ligowym pokonują inna drużynę z Chojnic Kolejarz 8:0. Od początku meczu młodzi zawodnicy nie mogli wejść dobrze w mecz, co spowodowało że pierwsza połowa po bardzo słabej grze zakończyła się wynikiem 1:0. Po raz trzeci w tym sezonie trzeba było obudzić młodych w szatni by po przerwie poprawić wszystko w grze. Druga połowa zaczęła się od… sprawdzania zawodników z Lipnicy. To czego dosyć długo nie było na ligowych boiskach w starciach wszystkich drużyn piłkarskich w Lipnicy. Po sprawdzeniu trzech młodych zawodników włodarzom z Chojnic zrobiło się najzwyczajniej głupio i nie pokazywali się już z ławki rezerowych lub jak jeden z nich po prostu opuścił stadion. Po tym przykrym incydencie właściwie na taki przebieg zdarzeń odpowiedzieli młodzi z Lipnicy. Po akcjach które sobie stworzyli w trzydziestu minutach zdobyli siedem bramek! a okazji było jeszcze więcej na podwyższenie wyniku.

Z czego nie jestem zadowolony po meczu w którym wygrywamy 8:0 to do podejścia zawodników w pierwszej części meczu. Brakuje nam jeszcze skuteczności pod bramką rywali i nad tym musimy popracować w najbliższym czasie. W poniedziałek zagramy mecz sparingowy ze starszym rocznikiem  Kaszubi Studzienice które występuje w lidze C2. To będzie mecz gdzie będziemy musieli pokazać charakter i popracować więcej nad dyscypliną na boisku – powiedział trener Jarek Kozłowski

Bramki: Tomasz Bruski x4, Andrzej Kopp Ostrowski, Hubert Łącki, Damian Breszka, Maciej Szyca

Bramki: 22′ Damian Breszka; 40′ Tomasz Bruski; 49′ Andrzej Kopp Ostrowski; 54′ Tomasz Bruski; 55′ Hubert Łącki; 56′ Maciej Szyca; 58′ Tomasz Bruski; 59′ Tomasz Bruski

Skład Lipniczanki: Daniel Trzeciński – Hubert Megier, Radzimir Śpiołek, Maciej Kiedrowski, Hubert Łącki, Kasjan Pałubicki, Andrzej Kopp Ostrowski, Maciej Szyca, Tomasz Bruski

Na zmiany wchodzili: Damian Breszka, Kamil Rudnik, Mateusz Kamiński