Przegrali w pierwszej połowie

Młodzi zawodnicy Lipniczanki Lipnica przegrali w Miastku ze Startem 6:1. To było najgorsze pięć minut jakie zawodnicy zagrali w klubie. Od 7′ minuty do 13′ zawodnicy Startu trzykrotnie pokonali bramkarza z Lipnicy Daniela Trzecińskiego po prostych błędach obrońców. Mimo stworzenia paru sytuacji zabrakło szczęścia a najbardziej wykończenia sytuacji. Czwartą bramkę dołożyli po składnej akcji i na przerwę młodzi zawodnicy schodzili z głowami w dół. W drugiej połowie gra się wyrównała i mimo walki i lepszej grze zawodników z Lipnicy Start dwukrotnie trafił do naszej bramki. Jedyna odpowiedzią w tym dniu była bramka Dominika Stoltmana.

Myślałem i miałem nadzieje że w tym meczu zagramy inaczej a na pewno z większym zaangażowaniem czego nam zabrakło w pierwszej połowie. Szkoda że wynik jest aż tak wysoki ale to tylko musi nam pokazać jak dużo jeszcze pracy przed młodymi zawodnikami. Gratuluję młodym zawodnikom z Miastka wygranego meczu – powiedział trener juniorów Jarek Kozłowski

Skład Lipniczanki: Daniel Trzeciński – Hubert Megier, Radzimir Śpiołek, Damian Breszka, Dominik Stoltmann, Hubert Łącki, Andrzej Kopp Ostrowski, Maciej Szyca, Tomasz Bruski

Na zmiany wchodzili: Norbert Rymon Lipiński, Krzysztof Wnuk Lipiński, Kamil Rudnik, Maciej Kiedrowski