Dominowali od początku do końca

Młodzi zawodnicy w wyjazdowym meczu pokonali drużynę Drzewiarza Rzeczenica 6:0.Od początku meczu to drużyna gości dominowała na boisku w Rzeczenicy ale nie przekładało się to na stosunek bramkowy. W pierwszej połowie młodzi zawodnicy z Rzeczenicy tylko raz spróbowali zagrozić bramce Daniela Trzecińskiego. Chłopakom z Lipnicy brakowało precyzji w wykończeniu akcji po bramką gospodarzy. Pierwsza połowa mimo dużej przewagi zakończyła się wynikiem 2:0. Na początku drugiej połowy goście szybko zdobyli trzecią bramkę. Drużyna z Rzeczenicy nie zagroziła zbytnio drużynie gości i to Lipniczanka przez cały mecz dominowała na boisku.

Zadowolony jestem z zawodników za to że spróbowali pograć piłka. O to nam chodzi w tym do czego zmierzamy. Szkoda tylko że drużyna z Rzeczenicy aż tak defensywnie ustawiła swoja drużynę. Przez cały mecz graliśmy na połowie Drzewiarza, ale Ci umiejętnie wybijali piłki. Brawo dla drużyny za walkę i zagazowanie – powiedział trener juniorów Jarosław Kozłowski.

Bramki: Dominik Stoltmann 13′,29′,49′, Andrzej Kopp Ostrowski 35′, Kamil Rudnik 32′, Maciej Kiedrowski 57′

Skład Lipniczanki: Daniel Trzeciński – Krzysztof Wnuk – Lipiński, Radzimir Śpiołek, Damian Breszka – Andrzej Kopp Ostrowski, Hubert Łącki, Dominik Stoltmann, Maciej Szyca, Tomasz Bruski

Na zmiany wchodzili: Kamil Rudnik, Norbert Rymon – Lipiński, Maciej Kiedrowski