Seniorzy pokonali na wyjeździe drużynę Doliny Sperandy Gałąźni Wielkiej 4:0. Po porażce z Arkonią sprzed tygodnia, własnie w taki sposób miała odreagować drużyna w Dolinie.

Mimo że od 51′ minuty spotkania drużyna z Lipnicy grała w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Tomasza Piechowskiego, Lipniczanka nie pozwoliła na zbyt dużo gospodarzom. Głównym bohaterem na boisku jednak chciał być sędzia, który kartkował nasz zespół jak mu się podobało pokazując naszym zawodnikom sześć żółtych kartek w tym spotkaniu. Przed tym meczem nasz zespół zobaczył tylko dwa kartoniki koloru żółtego w czterech meczach. Dobry mecz rozegrał Tomasz Szada Borzyszkowski który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy i do tego zanotował asystę przy trafieniu Fabiana Górskiego.

Za tydzień na własnym boisku zmierzymy się z rezerwami Pogoni Lębork. Początek meczu w niedziele o godzinie 14:00

Bramki: Tomasz Szada Borzyszkowski 26′,90′, Łukasz Chylewski 6′, Fabian Górski 38′.

Skład wyjściowy: K.Oleszkiewicz – H.Stoltmann(86′ A.Wielewski), M.Cybula, P.Toczek, S.Kuliński – T.Piechowski, G.Kuik Studzinski, Ł.Chylewski(89′ K.Pupka Lipiński),T.Szada Borzyszkowski, M.Biernat(72′ M.Łącki) – F.Górski(82′ B.Wnuk-Lipiński)

Rezerwowi: R.Piechowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *