Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu Skotawa Budowo a Lipniczanka Lipnica. Sędzia był zmuszony zakończyć mecz w 19 minucie spotkania.

Zawodnik Skotawy Budowo Sebastian P. nie zgodził się z decyzją sędziego i postanowił sam pokazać sędziemu co myśli. Zawodnik ten już miał na swoim koncie żółta kartkę która otrzymał parę minut prędzej. W 18 minucie jednak otrzymał drugą żółta i nie zgadzając się z decyzja sędziego uderzył go nogą w udo, a następnie pięścią w twarz. W konsekwencji tych zdarzeń kolejny zawodnik Skotawy Budowo Radosław K.  zakatował naszego zawodnika Fabiana Górskiego uderzając go w twarz. Sędzia główny w 19 minucie odgwizdał zakończenie meczu. Do tego czasu Lipniczanka Lipnica prowadziła 2:0. Bramki strzelili Łukasz Chylewski i Tomasz Piechowski.