Juniorzy Lipniczanki Lipnica zajęli V miejsce w pierwszej edycji turnieju LOTOS GRIFFIN CUP o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Turniej można zaliczyć do udanych bo w stawce XII  drużyn takie miejsce jest dobry rezultatem. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. RADUNIA STĘŻYCA
  2. SPARTA GDAŃSK
  3. GTS PRUSZCZ GDAŃSKI
  4. ULKS U2 BYTÓW
  5. LIPNICZANKA LIPNICA
  6. LZS BOJANO
  7. JAGUAR GDAŃSK
  8. FC GOWIDLINO
  9. SKS BAŁTYK GDYNIA
  10. WIERZYCA PELPLIN
  11. START MIASTKO
  12. KOLEJARZ CHOJNICE

GRUPA C

NR GODZINA PARY DRUŻYNY WYNIK
3 9.24 – 9.34 C1 – C2 SKS Bałtyk Gdynia- GTS Pruszcz Gdański 0:3
6 10.00 – 10.10 C3 – C4 Wierzyca Pelplin- Lipniczanka Lipnica 0:2
11 11.00 – 11.10 C3 – C1 Wierzyca Pelplin SKS Bałtyk Gdynia 1:1
12 11.12 – 11.22 C2 – C4 GTS Pruszcz Gdański- Lipniczanka Lipnica 3:0
17 12.12 – 12.22 C4 – C1 Lipniczanka Lipnica SKS Bałtyk Gdynia 1:1
18 12.24 – 12.34 C2 – C3 GTS Pruszcz Gdański- Wierzyca Pelplin 2:0

 TABELA

NR DRUŻYNA 1 2 3 4 PKT BRAMKI MIEJSCE
1 SKS Bałtyk Gdynia X 0:3 1:1 1:1 2 2:5 3
2 GTS Pruszcz Gdański 3:0 X 2:0 3:0 9 8:0 1
3 Wierzyca Pelplin 1:1 0:2 X 0:2 1 1:5 4
4 Lipniczanka Lipnica 1:1 0:3 2:0 X 4 3:4 2

GRUPA B

NR GODZINA PARY DRUŻYNY WYNIK
2 9.12 – 9.22 B1 – B2 Sparta Gdańsk- Kolejarz Chojnice 2:0
5 9.48 – 9.58 B3 – B4 Jaguar Gdańsk -Radunia Stężyca 0:1
9 10.36 – 10.46 B3 – B1 Radunia Stężyca Sparta Gdańsk 1:1
10 10.48 – 10.58 B2 – B4 Kolejarz Chojnice- Jaguar Gdańsk 0:2
15 11.48 – 11.58 B4 – B1 Jaguar Gdańsk Sparta Gdańsk 0:0
16 12.00 – 12.10 B2 – B3 Kolejarz Chojnice- Radunia Stężyca 0:4

 TABELA

NR DRUŻYNA 1 2 3 4 PKT BRAMKI MIEJSCE
1 Sparta Gdańsk X 2:0 1:1 0:0 5 3:1 2
2 Kolejarz Chojnice 0:2 X 0:4 0:2 0 0:8 4
3 Radunia Stężyca 1:1 4:0 X 1:0 7 6:1 1
4 Jaguar Gdańsk 0:0 2:0 0:1 X 4 2:1 3

 

GRUPA A

NR GODZINA PARY DRUŻYNY WYNIK
1 9.00 – 9.10 A1 – A2 Start Miastko- U-2 Bytów 0:3
4 9.36 – 9.46 A3 – A4 LZS Bojano- FC Gowidlino 1:1
7 10.12 – 10.22 A3 – A1 LZS Bojano Start Miastko 1:0
8 10.24 – 10.34 A2 – A4 U-2 Bytów- FC Gowidlino 2:1
13 11.24 – 11.34 A4 – A1 FC Gowidlino Start Miastko 2:0
14 11.36 – 11.46 A2 – A3 U-2 Bytów- LZS Bojano 2:0

 TABELA

NR DRUŻYNA

1

2 3 4 PKT BRAMKI MIEJSCE
1 Start Miastko X 0:3 0:1 0:2 0 0:6 4
2 U-2 Bytów 3:0 X 2:0 2:1 9 7:1 1
3 LZS Bojano 1:0 0:2 X 1:1 4 2:3 3
4 FC Gowidlino 2:0 1:2 1:1 X 4 4:3

2

FAZA PUCHAROWA

ĆWIERĆFINAŁY

 nr 19 – (A2 – B2) FC Gowidlino – Sparta Gdańsk 1:1(k. 1:3)

 nr 20 – (C1 – 3 A/B) GTS Pruszcz Gdański – LZS Bojano 2:0

 nr 21 – (A1 –  3 B/C) U2 Bytów – Jaguar Gdańsk 1:1(k. 3:2)

 nr 22 – (B1 – C2) Radunia Stężyca – Lipniczanka Lipnica 1:0

 

MECZE O MIEJSCA 5 – 8

 nr 23 – FC Gowidlino – LZS Bojano 0:2

 nr 24 – Jaguar Gdańsk – Lipniczanka Lipnica 0:0 (k. 0:2)

 

PÓŁFINAŁY

 nr 25 – Sparta Gdańsk – GTS Pruszcz Gdanski 1:1 (k. 6:5)

 nr 26 – U2 Bytów – Radunia Stężyca 0:0 (k. 1:2)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

 nr 27 – FC Gowidlino – Jaguar Gdańsk 0:1

MECZ O 5 MIEJSCE

 nr 28 – LZS Bojano – Lipniczanka Lipnica 0:4

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 nr 29 – GTS Pruszcz Gdański – U2 Bytów 0:0 (k. 2:1)

 

FINAŁ

 nr 30 – Sparta Gdańsk – Radunia Stężyca 1:2

 

Dla Lipniczanki bramki strzelali: Andrzej Kopp Ostrowski 4x, Dominik Stoltmann 2x i Tomasz Bruski.

Skład Lipniczanki: Daniel Trzeciński, Hubert Megier, Andrzej Kopp Ostrowski, Tomasz Bruski, Krzysztof Wnuk-Lipiński, Hubert Łącki, Dominik Stoltmann, Kamil Rudnik, Radzimir Śpiołek, Maciej Szyca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *