Piłkarze Lipniczanki Lipnica w czwartym sparingu przygotowującym ich do rundy rewanżowej przegrali na sztucznym boisku w Bytowie z Myśliwiec Tuchomie 3:2.

Mimo że po 20 minutach gry prowadziliśmy już 2:0 i wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy, w drugiej połowie gra naszej drużyny kompletnie się posypała. Myśliwiec strzelił nam 3 bramki a my nie potrafiliśmy w żaden sposób odpowiedzieć na ich trafienia. 45 minut grania to za mało by osiągnąć dobry wynik. Po takim sparingu trzeba przeanalizować błędy które popełniliśmy i jak najlepiej przygotować się do kolejnego meczu.

Bramki: Fabian Górski, Tomasz Piechowski

Skład Lipniczanki: K.Oleszkiewicz – A.Wielewski, P.Toczek, B.Wójcik,zawodnik testowany – T.Piechowski, G.Kuik Studzinski, Ł.Chylewski, M.Cybula, M.Biernat- F.Górski

Na zmiany wchodzili: T.Mrozek Gliszczyński, S.Kuliński, B.Wnuk-Lipiński