Młodzi zawodnicy Lipniczanki Lipnica pokonali na własnym boisku rówieśników ze Startu Miastko 5:3.

Wielkie słowa uznania należą się juniorom ze pokazali na boisku charakter drużyny i zagrali do końca mimo że przy stanie 4:1 w 60 minucie zaczeli tracić bramki po swoich błędach i w 3 minuty stracili dwie bramki! Zmiany w składzie spowodowały że drużyna wyszła z rytmu w czasie meczu i w prosty sposób dała sobie strzelić dwie bramki. Chłopacy nie załamali się i po korektach w składzie znów weszli na właściwe tory i strzelili bramkę która uspokoiła mecz a młodzieży dała upragnione 3 punkty! BRAWO!

Bramki: Daniel Wantoch Rekowski 55′, 70′, Filip Krycki 34′, 46′, Dominik Stoltmann 10′.

Skład Lipniczanki: D.Trzeciński – K.Rudnik, R.Śpiołek, K.Wnuk-Lipiński, T.Bruski – A.Kopp Ostrowski, H.Łącki, D.Stoltmann, D.Kiedrowski, F.Krycki – D.Wantoch Rekowski

Na zmiany wchodzili: J.Foss, M.Kiedrowski, P.Chrzan, M.Szyca, D.Kuik Studziński