Lipniczanka Lipnica w III rundzie Pucharu Polski pokonała na własnym boisku Myśliwiec Tuchomie 3:0.

Bramki: Klaudiusz Szyca 28′, Artur Rzepiński 78′, Artur Wojach 83′.

Skład Lipniczanki: T.Mrozek Gliszczynski – S.Kuliński, K.Pranczk, M.Szmidke, A.Wielewski – A.Kuik Studziński (83′ H.Stoltmann), A.Wojach, C.Pupka Lipiński, K.Szyca (73′ A.Rzepiński), P.Erdmann (56′ B.Wnuk Lipiński) – T.Piechowski (73′ F.Górski)

Lipniczanka już po losowaniu nie miała wielkiego parcia na Puchar Polski bo wiadomo że trzeba się liczyć z tym że w środku tygodnia ciężej zebrać drużynę w optymalnym składzie do meczu. Z Myśliwcem nie wystąpili Mateusz Cybula, Łukasz Chylewski,Krzysztof Oleszkiewicz, Tomasz Szada Borzyszkowski, Bartosz Wójcik, Gracjan Kuik Studziński a na ławce usiedli Fabian Górski i  Artur Rzepiński. W dzisiejszym meczu szanse dostali Ci którzy w lidze uzbierali mniej minut a puchar to dobra okazja pokazania się. Dobry mecz rozegrał Tomasz Mrozek Gliszczynski który kilkakrotnie ratował drużynę z Lipnicy z opałów pod bramką. W 73 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Adama Grosa. Lipniczanka zwycięża pewnie i awansuje do kolejnej rundy. Z kim zagramy dowiemy się po czwartkowym losowaniu.