Piłkarze Lipniczanki Lipnica w 13 kolejce zremisowali na wyjeździe z MKS Start Miastko 1:1.

Bramka: Tomasz Piechowski 78′

Skład Lipniczanki: T.Mrozek Gliszczyński – C.Pupka Lipiński, K.Pranczk, M.Szmidke, B.Wójcik – F.Górski (87′ K.Szyca), T.Szada Borzyszkowski, G.Kuik Studziński (63′ T.Piechowski), A.Wojach, Ł.Chylewski – A.Rzepiński

Rezerwowi: K.Oleszkiewicz, A.Wielewski, A.Kuik Studziński, B.Wnuk-Lipiński, P.Erdmann

O meczu można by powiedzieć mecz walki, ale na pewno nie można nie wspomnieć o bramce zdobytej przez Start Miastko. Decyzja sędziego który został wydelegowany na to spotkanie jest kontrowersyjna. Mariusz Szmidke który wybija najpierw piłkę a potem Paweł Koniuszek wpada na jego nogi co pokazuje super zdjęcie serwisu https://gp24.pl/start-miastko-lipniczanka-lipnica-11-zdjecia-wideo/ga/13637862/zd/32022320 i na pewno w tej sytuacji nie było rzutu karnego. Niestety ale taka jest piłka na niższym poziomie i nie zawsze decyzje są podejmowane słuszne. Lipniczanka na pewno pokazała się przede wszystkim w drugiej połowie z dobrej strony.

Ciekawy mecz na który czekali wszyscy kibice w regionie i na pewno się nie zawiedli. Start w pierwszej połowie na pewno był lepszą drużyna, ale w drugiej połowie Lipniczanka zagrała już odważniej. Gratulacje dla zawodników obu drużyn za dobry mecz i kibicom Lipniczanki za liczne przybycie na mecz. Jedyne co mnie trochę smuci po tym meczu to decyzja sędziego, ale już nic jej nie zmieni. Moim zdaniem w takim meczu Pomorski Związek Piłki Nożnej powinien wysłać swoją najlepszą trójkę sędziowską jaką dysponują w danej chwili – powiedział wiceprezes klubu Jarosław Kozłowski