III Mistrzostwa Gminy Lipnica w Piłce Halowej młodzi piłkarze z Lipnicy mogą zaliczyć do udanych. Starszym zabrakło dwóch bramek, lub jednego punktu by wygrać zmagania w sobotnim turnieju, i ostatecznie zajeli II miejsce. Młodsi w niedziele sprawili dużą niespodziankę i zwyciężyli w całym turnieju! 

W turnieju również nagrody indywidualne trafiły do zawodników Lipniczanki. W sobotę najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Daniela Trzecińskiego, a w niedziele najlepszym strzelcem został Błażej Reszka.

ROZPISKA SOBOTNIEGO TURNIEJU III MISTRZOSTW GMINY LINICA W PIŁCE HALOWEJ W ROCZNIKU 2004/2005

GODZINA SPOTKANIE WYNIK
1 10:00-10:10 KASZUBIA STUDZIENICE – GTS CZARNA 1:2
2 10:11-10:21 MKS BYTOVIA – DOLINA GAŁĄŹNIA 1:2
3 10:22-10:32 LIPNICZANKA – MKS BYTOVIA II 2:0
4 10:33-10:43 START MIASTKO – U2 BYTÓW 1:3
5 10:44-10:54 KASZUBIA STUDZIENICE – DOLINA GAŁĄŹNIA 1:2
6 10:55-11:05 GTS CZARNA – MKS BYTOVIA II 2:0
7 11:06-11:16 MKS BYTOVIA – U2 BYTÓW 0:4
8 11:17-11:27 LIPNICZANKA – START MIASTKO 2:0
9 11:28-11:38 KASZUBIA STUDZIENICE – MKS BYTOVIA II 2:1
10 11:39-11:49 DOLINA GAŁĄŹNIA – U2 BYTÓW 1:2
11 11:50-12:00 GTS CZARNA – START MIASTKO 3:0
12 12:01-12:11 MKS BYTOVIA – LIPNICZANKA 0:2
13 12:15-12:25 KASZUBIA STUDZIENICE – U2 BYTÓW 2:1
14 12:26-12:36 MKS BYTOVIA II – START MIASTKO 1:3
15 12:37-12:47 DOLINA GAŁĄŹNIA – LIPNICZANKA 0:5
16 12:48-12:58 GTS CZARNA – MKS BYTOVIA 2:1
17 13:00-13:10 KASZUBIA STUDZIENICE – START MIASTKO 2:2
18 13:11-13:21 U2 BYTÓW – LIPNICZANKA 3:1
19 13:22-13:32 MKS BYTOVIA II – MKS BYTOVIA 0:5
20 13:33-13:43 DOLINA GAŁĄŹNIA – GTS CZARNA 1:0
21 13:44-13:54 KASZUBIA STUDZIENICE – LIPNICZANKA 0:3
22 13:55-14:05 START MIASTKO – MKS BYTOVIA 3:0
23 14:06-14:16 U2 BYTÓW – GTS CZARNA 0:0
24 14:17-14:27 MKS BYTOVIA II – DOLINA GAŁĄŹNIA 0:3
25 14:28-14:38 KASZUBIA STUDZIENICE – MKS BYTOVIA 2:1
26 14:39-14:49 LIPNICZANKA – GTS CZARNA 0:0
27 14:50-15:00 START MIASTKO – DOLINA GAŁĄŹNIA 1:0
28 15:01-15:11 U2 BYTÓW – MKS BYTOVIA II 5:0

TABELA KOŃCOWA

  DRUŻYNA BRAMKI PUNKTY
1 U2 BYTÓW 18-5 16
2 GKS LIPNICZANKA LIPNICA 15-3 16
3 GTS CZARNA DĄBRÓWKA 9-3 14
4 DOLINA GAŁĄŹNIA WIELKA 9-9 12
5 MKS START MIASTKO 10-11 10
6  KASZUBIA STUDZIENICE 10-12 10
7 MKS BYTOVIA BYTÓW I 8-15 3
8 MKS BYTOVIA BYTÓW II 2-22 0

 NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Szymon Nowakowski (U2 Bytów)

Król strzelców: Filip Byczkowski(MKS Bytovia Bytów) 8 bramek

Najlepszy bramkarz : Daniel Trzeciński (Lipniczanka Lipnica)

Skład Lipniczanki w sobotnim turnieju: Daniel Trzeciński, Andrzej Kopp Ostrowski, Radzimir Śpiołek, Hubert Łącki, Dominik Stoltman, Filip Krycki, Maciej Szyca, Daniel Wantoch Rekowski, Tomasz Bruski.

ROZPISKA III MISTRZOSTWA W PIŁCE HALOWEJ GMINY LIPNICA ROCZNIKA 2009/2010

GRUPA A

MKS Start Miastko 2:0 GKS Lipniczanka Lipnica II
Orlik Kończewo 1:3 U-2 Bytów 2010
MKS Bytovia Bytów II 0:2 MKS Start Miastko
GKS Lipniczanka Lipnica II 0:2 Orlik Kończewo
MKS Bytovia Bytów II 0:0 U-2 Bytów 2010
MKS Start Miastko 2:2 Orlik Kończewo
U-2 Bytów 2010 2:0 GKS Lipniczanka Lipnica II
Orlik Kończewo 1:0 MKS Bytovia Bytów II
U-2 Bytów 2010 1:1 MKS Start Miastko
GKS Lipniczanka Lipnica II 1:1 MKS Bytovia Bytów II

GRUPA B

GTS Czarna Dąbrówka 0:0 U-2 Bytów
Dębnickie Orły 0:0 MKS Bytovia Bytów I
GKS Lipniczanka Lipnica I 2:1 GTS Czarna Dąbrówka
U-2 Bytów 4:0 Dębnickie Orły
GKS Lipniczanka Lipnica I 3:0 MKS Bytovia Bytów I
GTS Czarna Dąbrówka 1:1 Dębnickie Orły
MKS Bytovia Bytów 0:2 U-2 Bytów
Dębnickie Orły 1:5 GKS Lipniczanka Lipnica I
MKS Bytovia Bytów I 0:0 GTS Czarna Dąbrówka
U-2 Bytów 1:0 GKS Lipniczanka Lipnica I

PÓŁFINAŁ

U2 BYTÓW 2010  1:3  LIPNICZANKA LIPNICA

U2 BYTÓW  1:2  MKS START MIASTKO

MECZE O MIEJSCE 5-8

ORLIK KOŃCZEWO  1:0  MKS BYTOVIA BYTÓW I

GTS CZARNA DĄBRÓWKA  1:2  MKS BYTOVIA BYTÓW II

MECZ O 3 MIEJSCE

U2 BYTÓW 2010  0:0  U2 BYTÓW  karne: 4:3

MECZ O 7 MIEJSCE

MKS BYTOVIA BYTÓW I  1:2  GTS CZARNA DĄBRÓWKA

MECZ O 5 MIEJSCE

ORLIK KOŃCZEWO  1:0  MKS BYTOVIA BYTÓW II

FINAŁ

LIPNICZANKA LIPNICA  0:0  MKS START MIASTKO  karne 1:0

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Jan Wolski (MKS Strat Miastko)

Najlepszy bramkarz turnieju: Borys Ignatowicz (U2 Bytów)

Król strzelców turnieju: Błażej Reszka (Lipniczanka Lipnica) – 8 bramek

Skład Lipniczanki Lipnica: Florian Szajda, Kuba Labun, Michał Labun, Błażej Reszka, Kajetan Richter, Igor Owśnicki, Igor Kowalik. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *