Juniorzy Lipniczanki z rocznika 2004 zajęli w turnieju ” Ferie z Piłką” w Miastku III miejsce.  

Harmonogram gier oraz wyniki

Junior C1 rocznik 2004

NR GRUPA DRUŻYNY WYNIKI
1 A1 – A4 Lipniczanka Lipnica – U-2 Bytów

1:1

2 B1 – B4 Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk. – ZS Tuchomie

4:1

3 A2 – A3 Kaszubia Studzienice – Start Miastko

4:1

4 B2 – B3 GTS Czarna Dąbrówka – SP 3 Miastko

3:0

5 A4  – A3 U-2 Bytów – Start Miastko

2:4

6 B4 – B3 ZS Tuchomie – SP 3 Miastko

3:1

7 A1 – A2 Lipniczanka LipnicaKaszubia Studzienice

1:1

8 B1 – B2 Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk.  – GTS Czarna Dąb.

2:1

9 A2 – A4 Kaszubia Studzienice  – U-2 Bytów

0:4

10 B2 – B4 GTS Czarna Dąbrówka – ZS Tuchomie

2:1

11 A3 – A1 Start Miastko Lipniczanka Lipnica

1:2

12  B3 – B1 SP 3 Miastko – Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk.

0:3

TABELE GIER ELIMINACYJNYCH

TABELA GRUPA  A

 

NR

 

DRUŻYNA 1 2  

3

 

4 PKT BRAMKI  

MIEJSCE

 

1 Lipniczanka Lipnica

X

1:1 2:1 1:1 5 4:3

I

2 Kaszubia Studzienice

1:1

X 4:1 0:4 4 5:6

III

3 Start Miastko

1:2

1:4 X 4:2 3 6:8

IV

4 U-2 Bytów

1:1

4:0 2:4 X 4 7:5

II

TABELA GRUPA  B

 

NR

 

DRUŻYNA 1 2 3 4  

PKT

 

BRAMKI MIEJSCE
1 Dolina-Speranda 

X

2:1 3:0 4:1 9 9:2

I

2 GTS Bieliński Czarna 

1:2

X 3:0 2:1 6 6:3

II

3 SP 3 Miastko

0:3

0:3 X 1:3 0 1:9

IV

4 ZS Tuchomie

1:4

1:2 3:1 X 3 5:7

III

ĆWIERĆFINAŁY:

  1. Lipniczanka Lipnica – SP 3 Miastko 11:0
  2. U2 Bytów – ZS Tuchomie 4:0
  3. Kaszubia Studzienice – GTS Czarna Dąbrówka 4:1
  4. Start Miastko – Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk. 4:1

PÓŁFINAŁY „B”:

  1. SP 3 Miastko – ZS Tuchomie 1:4
  2. GTS Czarna Dąbrówka – Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk. 1:3

PÓŁFINAŁY „A”:

  1. Lipniczanka Lipnica – U2 Bytów 3:4
  2. Kaszubia Studzienice – Start Miastko 4:2

MECZ 0 7 MIEJSCE:

SP3 Miastko – GTS Czarna Dąbrówka 1:5

MECZ O 5 MIEJSCE:

ZS Tuchomie – Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk. 1:1  (k. 1:2) 

MECZ O 3 MIEJSCE:

Lipniczanka Lipnica – Start Miastko 3:1

FINAŁ:

U2 Bytów – Kaszubia Studzienice 1:4

NAGRODY INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Wojciech Zaremba (Start Miastko)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Ignacy Zakrzewski (Dolina-Speranda Gałąźnia Wlk.)

KRÓL STRZELCÓW: Dominik Stoltmann (Lipniczanka Lipnica) – 7 bramek

Skład drużyny Lipniczanki Lipnica: Daniel Trzeciński, Krzysztof Wnuk-Lipiński, Andrzej Kopp Ostrowski, Maciej Szyca, Daniel Wantoch Rekowski, Hubert Łącki, Tomasz Bruski, Dominik Stoltmann.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *