Strona główna Archiwum Archiwum 2018/19 – Pierwsza drużyna

Archiwum 2018/19 – Pierwsza drużyna

Bramkarz

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Tomasz Mrozek Gliszczyński2401001789
Krzysztof Oleszkiewicz170010915

Obrońca

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Mateusz Cybula2052101755
Cezary Pupka Lipinski2703201946
Robert Domżalski1000064
Szymon Kuliński80100457
Kamil Pranczk2952702401
Przemysław Toczek1930001256
Adrian Kuik Studzinski222410850
Hubert Stoltmann300001

Pomocnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Artur Wojach291322402473
Łukasz Chylewski281327402303
Adrian Szultka141140937
Tomasz Szada Borzyszkowski95110550
Klaudiusz Szyca151000251
Bartosz Wójcik70000413
Gracjan Kuik Studzinski2420401767

Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Bartosz Wnuk – Lipinski212400504
Artur Rzepinski304713102612
Fabian Górski28164402026
Tomasz Piechowski265610970

 

Kolejno: Pozycja – Klub – Rozegrane spotkania – Wygrane – Remisy – Porażki – Bramki zdobyte – Bramki stracone – Bilans bramek – Punkty

V Liga - Słupsk - 2018/19

P.KlubMWRPBZBSBPkt
1302532126299778
2302451100257577
330212788434565
4301731064402454
5301631183562751
630155106966350
7301531288691948
830134136665143
930115149091-138
1030115145663-738
1130114156056437
123094175581-2631
133092194167-2629
1430702336114-7821
1530452130108-7817
1630432339118-7915

Pierwsza drużyna 2018/19

DataMeczWynikLigaKolejka
Lipniczanka Lipnica vs Piast Agrochem CzłuchówV Liga - Słupsk1
Zawisza Borzytuchom vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk2
Lipniczanka Lipnica vs Sparta SycewiceV Liga - Słupsk3
Stal Jezierzyce vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk4
Lipniczanka Lipnica vs GKS Myśliwiec TuchomieV Liga - Słupsk5
Karol Pęplino vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk6
Lipniczanka Lipnica vs Sokół WyczechyV Liga - Słupsk7
Chrobry Charbrowo vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk8
Lipniczanka Lipnica vs Błękitni GłówczyceV Liga - Słupsk9
Słupia Kobylnica vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk10
Lipniczanka Lipnica vs MKS DebrznoV Liga - Słupsk11
Lipniczanka Lipnica vs Leśnik CewiceV Liga - Słupsk12
Start Miastko vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk13
Lipniczanka Lipnica vs Brda PrzechlewoV Liga - Słupsk14
Jantaria Pobłocie vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk15
Piast Człuchów vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk16
Lipniczanka Lipnica vs Zawisza BorzytuchomV Liga - Słupsk17
Sparta Sycewice vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk18
Lipniczanka Lipnica vs Stal JezierzyceV Liga - Słupsk19
GKS Myśliwiec Tuchomie vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk20
Lipniczanka Lipnica vs Karol PęplinoV Liga - Słupsk21
Sokół Wyczechy vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk22
Lipniczanka Lipnica vs Chrobry CharbrowoV Liga - Słupsk23
Błękitni Główczyce vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk24
Lipniczanka Lipnica vs Słupia KobylnicaV Liga - Słupsk25
MKS Debrzno vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk26
Leśnik Cewice vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk27
Lipniczanka Lipnica vs Start MiastkoV Liga - Słupsk28
Brda Przechlewo vs Lipniczanka LipnicaV Liga - Słupsk29
Lipniczanka Lipnica vs Jantaria PobłocieV Liga - Słupsk30
Komenatrze wyłączone.