Strona główna Archiwum Archiwum 2018/19 – Pierwsza drużyna

Archiwum 2018/19 – Pierwsza drużyna

Bramkarz

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Tomasz Mrozek Gliszczyński2401001789
Krzysztof Oleszkiewicz170010915

Obrońca

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Mateusz Cybula2052101755
Cezary Pupka Lipinski2703201946
Robert Domżalski1000064
Szymon Kuliński80100457
Kamil Pranczk2952702401
Przemysław Toczek1930001256
Adrian Kuik Studzinski222410850
Hubert Stoltmann300001

Pomocnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Artur Wojach291322402473
Łukasz Chylewski281327402303
Adrian Szultka141140937
Tomasz Szada Borzyszkowski95110550
Klaudiusz Szyca151000251
Bartosz Wójcik70000413
Gracjan Kuik Studzinski2420401767

Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Bartosz Wnuk – Lipinski212400504
Artur Rzepinski304713102612
Fabian Górski28164402026
Tomasz Piechowski265610970

 

Kolejno: Pozycja – Klub – Rozegrane spotkania – Wygrane – Remisy – Porażki – Bramki zdobyte – Bramki stracone – Bilans bramek – Punkty

V Liga - Słupsk - 2018/19

P.KlubMWRPBZBSBPkt
1302532126299778
2302451100257577
330212788434565
4301731064402454
5301631183562751
630155106966350
7301531288691948
830134136665143
930115149091-138
1030115145663-738
1130114156056437
123094175581-2631
133092194167-2629
1430702336114-7821
1530452130108-7817
1630432339118-7915

Pierwsza drużyna 2018/19

DataMeczWynikLigaKolejka
V Liga - Słupsk1
V Liga - Słupsk2
V Liga - Słupsk3
V Liga - Słupsk4
V Liga - Słupsk5
V Liga - Słupsk6
V Liga - Słupsk7
V Liga - Słupsk8
V Liga - Słupsk9
V Liga - Słupsk10
V Liga - Słupsk11
V Liga - Słupsk12
V Liga - Słupsk13
V Liga - Słupsk14
V Liga - Słupsk15
V Liga - Słupsk16
V Liga - Słupsk17
V Liga - Słupsk18
V Liga - Słupsk19
V Liga - Słupsk20
V Liga - Słupsk21
V Liga - Słupsk22
V Liga - Słupsk23
V Liga - Słupsk24
V Liga - Słupsk25
V Liga - Słupsk26
V Liga - Słupsk27
V Liga - Słupsk28
V Liga - Słupsk29
V Liga - Słupsk30
Komenatrze wyłączone.