Strona główna Archiwum Archiwum 2016/17 – Pierwsza drużyna

Archiwum 2016/17 – Pierwsza drużyna

Bramkarz

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Tomasz Mrozek Gliszczyński1602011170

Obrońca

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Filip Rudnik90000286
Mariusz Łącki160010453
Radosław Piechowski7000016
Szymon Kuliński2010001448
Adrian Kuik Studzinski1897401482
Hubert Stoltmann1710101123
Jarosław Kozłowski100030595

Pomocnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Kacper Pażątka Lipiński141000251
Jakub Rydwelski80000155
Kewin Pupka Lipinski500009
Tomasz Szada Borzyszkowski114800852
Bartosz Wójcik1511101146
Michał Trzeciński30000240
Gracjan Kuik Studzinski1549301169
Arkadiusz Wielewski80010507

Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Bartosz Wnuk – Lipinski193000999
Fabian Górski21166501570
Patryk Przybylski9110035

Pomocnik / Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Arkadiusz Kiedrowski6001050

 

Kolejno: Pozycja – Klub – Rozegrane spotkania – Wygrane – Remisy – Porażki – Bramki zdobyte – Bramki stracone – Bilans bramek – Punkty

Klasa A - Słupsk II - 2016/17

P.KlubMWRPBZBSBPkt
126203389335663
226202476156162
326143967452245
42611694541439
526114115247537
626114114055-1537
7261131273621136
8261121370551535
926105114851-335
1026112135063-1335
112696116472-833
1226103136075-1533
132675146480-1626
1426122323127-1045

 

Pierwsza drużyna 2016/17

DataMeczWynikLiga
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Klasa A - Słupsk II
Komenatrze wyłączone.