Strona główna Archiwum Archiwum 2017/18 – Pierwsza drużyna

Archiwum 2017/18 – Pierwsza drużyna

Bramkarz

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Tomasz Mrozek Gliszczyński70000333
Krzysztof Oleszkiewicz2210101888

Obrońca

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Mateusz Cybula2076201701
Cezary Pupka Lipinski121200955
Filip Rudnik16120091
Mariusz Łącki7000057
Szymon Kuliński2601102004
Krzysztof Król1311001102
Przemysław Toczek2010311736
Hubert Stoltmann2401101157

Pomocnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Łukasz Chylewski242826202026
Tomasz Szada Borzyszkowski19159101576
Klaudiusz Szyca31010264
Bartosz Wójcik1923001558
Gracjan Kuik Studzinski1785401437
Arkadiusz Wielewski181100538
Adrian Kuik Studzinski42000108

Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Bartosz Wnuk – Lipinski2562001002
Fabian Górski23167301698
Tomasz Piechowski17138201265

 

Kolejno: Pozycja – Klub – Rozegrane spotkania – Wygrane – Remisy – Porażki – Bramki zdobyte – Bramki stracone – Bilans bramek – Punkty

P.KlubMWRPBZBSBPkt
1262321111159671
2262123107307765
326174585424355
426153874393548
526114115160-937
626106105360-736
726104125464-1034
82694135049131
92683154577-3227
102675144570-2526
112682164794-4726
122681175384-3125
132673164683-3724
142652193286-5417

Pierwsza drużyna 2017/18

DataMeczWynikLigaKolejka
Klasa A - Słupsk II1
Klasa A - Słupsk II2
Klasa A - Słupsk II3
Klasa A - Słupsk II4
Klasa A - Słupsk II5
Klasa A - Słupsk II6
Klasa A - Słupsk II7
Klasa A - Słupsk II8
Klasa A - Słupsk II9
Klasa A - Słupsk II10
Klasa A - Słupsk II11
Klasa A - Słupsk II12
Klasa A - Słupsk II13
Klasa A - Słupsk II14
Klasa A - Słupsk II15
Klasa A - Słupsk II16
Klasa A - Słupsk II17
Klasa A - Słupsk II18
Klasa A - Słupsk II19
Klasa A - Słupsk II20
Klasa A - Słupsk II21
Klasa A - Słupsk II22
Klasa A - Słupsk II23
Klasa A - Słupsk II24
Klasa A - Słupsk II25
Klasa A - Słupsk II26
Komenatrze wyłączone.