Strona główna Archiwum Archiwum 2017/18 – Pierwsza drużyna

Archiwum 2017/18 – Pierwsza drużyna

Bramkarz

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Tomasz Mrozek Gliszczyński70000333
Krzysztof Oleszkiewicz2210101888

Obrońca

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Mariusz Łącki7000057
Mateusz Cybula2076201701
Cezary Pupka Lipinski121200955
Filip Rudnik16120091
Szymon Kuliński2601102004
Krzysztof Król1311001102
Przemysław Toczek2010311736
Adrian Kuik Studzinski42000108
Hubert Stoltmann2401101157

Pomocnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Łukasz Chylewski242826202026
Tomasz Szada Borzyszkowski19159101576
Klaudiusz Szyca31010264
Bartosz Wójcik1923001558
Gracjan Kuik Studzinski1785401437
Arkadiusz Wielewski181100538

Napastnik

ZawodnikWystępyBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRozegrane minuty
Bartosz Wnuk – Lipinski2562001002
Fabian Górski23167301698
Tomasz Piechowski17138201265

 

Kolejno: Pozycja – Klub – Rozegrane spotkania – Wygrane – Remisy – Porażki – Bramki zdobyte – Bramki stracone – Bilans bramek – Punkty

P.KlubMWRPBZBSBPkt
1262321111159671
2262123107307765
326174585424355
426153874393548
526114115160-937
626106105360-736
726104125464-1034
82694135049131
92683154577-3227
102675144570-2526
112682164794-4726
122681175384-3125
132673164683-3724
142652193286-5417

Pierwsza drużyna 2017/18

DataMeczWynikLigaKolejka
Lipniczanka Lipnica vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II1
GKS Kołczygłowy vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2
Lipniczanka Lipnica vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II3
Magic Niezabyszewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II4
Lipniczanka Lipnica vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II5
Dolina Gałąźnia Wielka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II6
Lipniczanka Lipnica vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II7
LKS Łebunia vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II8
Lipniczanka Lipnica vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II9
Anioły II Garczegorze vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II10
Lipniczanka Lipnica vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II11
Skotawa Budowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II12
Lipniczanka Lipnica vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II13
Granit Koczała vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II14
Lipniczanka Lipnica vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II15
Chrobry Charbrowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II16
Magic Niezabyszewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II17
Arkonia Pomysk Wielki vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II18
Lipniczanka Lipnica vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II19
Pogoń II Lębork vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II20
Lipniczanka Lipnica vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II21
Stegna Parchowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II22
Lipniczanka Lipnica vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II23
Sparta Konarzyny vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II24
Lipniczanka Lipnica vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II25
GTS Czarna Dąbrówka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II26
Komenatrze wyłączone.