Klasa A – Słupsk II – 2016/17

Klasa A – Słupsk II – 2016/17

DataMeczWynikLigaSezonBoiskoArtykuł
Granit Koczała vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom 0:3 Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka 3:1 LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny 6:3 Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo 3:4 Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo 2:2 GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki 1:1 Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia 2:0 Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka 1:4 Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo 0:5 Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka 2:2 Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy 2:2 Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie 3:1 Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom 4:3 LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki 0:2 Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo 6:6 GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo 4:1 Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo 1:2 Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny 1:1 GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała 9:1 Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie 5:0 Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo 0:1 Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka 2:0 Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia 4:4 GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
Myśliwiec Tuchomie vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2016/17
GKS Kołczygłowy vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Skotawa Budowo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2016/17
Arkonia Pomysk Wielki vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2016/17
Prime Food Brda II Przechlewo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Dolina Gałąźnia Wielka vs Zawisza BorzytuchomKlasa A - Słupsk II2016/17
Lipniczanka Lipnica vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2016/17
Stegna Parchowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2016/17
LKS Łebunia vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2016/17
Magic Niezabyszewo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2016/17
Granit Koczała vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2016/17
Sparta Konarzyny vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2016/17
Zawisza Borzytuchom vs Prime Food Brda II PrzechlewoKlasa A - Słupsk II2016/17
GTS Czarna Dąbrówka vs Myśliwiec TuchomieKlasa A - Słupsk II2016/17
Komenatrze wyłączone.