Klasa A – Słupsk II – 2017/18

Klasa A – Słupsk II – 2017/18

DataMeczWynikLigaSezonKolejka
Lipniczanka Lipnica vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/181
Pogoń II Lębork vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/181
LKS Łebunia vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/181
Stegna Parchowo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/181
Anioły II Garczegorze vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/181
Sparta Konarzyny vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/181
Skotawa Budowo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/181
GKS Kołczygłowy vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/182
GTS Czarna Dąbrówka vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/182
Chrobry Charbrowo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/182
Magic Niezabyszewo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/182
Arkonia Pomysk Wielki vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/182
Dolina Gałąźnia Wielka vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/182
Pogoń II Lębork vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/182
LKS Łebunia vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/183
Stegna Parchowo vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/183
Anioły II Garczegorze vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/183
Sparta Konarzyny vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/183
Skotawa Budowo vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/183
Lipniczanka Lipnica vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/183
Granit Koczała vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/183
Magic Niezabyszewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/184
Chrobry Charbrowo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/184
LKS Łebunia vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/184
Pogoń II Lębork vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/184
GTS Czarna Dąbrówka vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/184
Dolina Gałąźnia Wielka vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/184
Arkonia Pomysk Wielki vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/184
Lipniczanka Lipnica vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/185
GKS Kołczygłowy vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/185
Stegna Parchowo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/185
Anioły II Garczegorze vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/185
Sparta Konarzyny vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/185
Skotawa Budowo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/185
Granit Koczała vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/185
Stegna Parchowo vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/186
Pogoń II Lębork vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/186
Dolina Gałąźnia Wielka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/186
Arkonia Pomysk Wielki vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/186
Magic Niezabyszewo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/186
LKS Łebunia vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/186
GTS Czarna Dąbrówka vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/186
Lipniczanka Lipnica vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/187
Anioły II Garczegorze vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/187
Granit Koczała vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/187
GKS Kołczygłowy vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/187
Sparta Konarzyny vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/187
Skotawa Budowo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/187
Chrobry Charbrowo vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/187
LKS Łebunia vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/188
Anioły II Garczegorze vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/188
GTS Czarna Dąbrówka vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/188
Dolina Gałąźnia Wielka vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/188
Arkonia Pomysk Wielki vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/188
Stegna Parchowo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/188
Pogoń II Lębork vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/188
Lipniczanka Lipnica vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/189
Chrobry Charbrowo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/189
Granit Koczała vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/189
GKS Kołczygłowy vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/189
Sparta Konarzyny vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/189
Skotawa Budowo vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/189
Arkonia Pomysk Wielki vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/189
Anioły II Garczegorze vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1810
LKS Łebunia vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1810
GTS Czarna Dąbrówka vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1810
Sparta Konarzyny vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1810
Dolina Gałąźnia Wielka vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1810
Stegna Parchowo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1810
Pogoń II Lębork vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1810
Lipniczanka Lipnica vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1811
Chrobry Charbrowo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1811
Granit Koczała vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1811
Pogoń II Lębork vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1811
GKS Kołczygłowy vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1811
Skotawa Budowo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1811
Arkonia Pomysk Wielki vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1811
Skotawa Budowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1812
Anioły II Garczegorze vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1812
LKS Łebunia vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1812
Sparta Konarzyny vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1812
GTS Czarna Dąbrówka vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1812
Pogoń II Lębork vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1812
Stegna Parchowo vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1812
Lipniczanka Lipnica vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1813
Granit Koczała vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1813
GKS Kołczygłowy vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1813
Chrobry Charbrowo vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1813
Stegna Parchowo vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1813
Arkonia Pomysk Wielki vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1813
Dolina Gałąźnia Wielka vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1813
Granit Koczała vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1814
Magic Niezabyszewo vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1814
Chrobry Charbrowo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1814
GTS Czarna Dąbrówka vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1814
Dolina Gałąźnia Wielka vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1814
Arkonia Pomysk Wielki vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1814
GKS Kołczygłowy vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1814
Lipniczanka Lipnica vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1815
Granit Koczała vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1815
Skotawa Budowo vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1815
Sparta Konarzyny vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1815
Anioły II Garczegorze vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1815
Stegna Parchowo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1815
LKS Łebunia vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1815
Chrobry Charbrowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1816
GKS Kołczygłowy vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1816
Magic Niezabyszewo vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1816
Arkonia Pomysk Wielki vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1816
Dolina Gałąźnia Wielka vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1816
Pogoń II Lębork vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1816
GTS Czarna Dąbrówka vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1816
Magic Niezabyszewo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1817
Granit Koczała vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1817
Anioły II Garczegorze vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1817
Sparta Konarzyny vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1817
GKS Kołczygłowy vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1817
Skotawa Budowo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1817
Stegna Parchowo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1817
Arkonia Pomysk Wielki vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1818
Chrobry Charbrowo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1818
GTS Czarna Dąbrówka vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1818
LKS Łebunia vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1818
Dolina Gałąźnia Wielka vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1818
Magic Niezabyszewo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1818
Pogoń II Lębork vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1818
Lipniczanka Lipnica vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1819
Anioły II Garczegorze vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1819
Chrobry Charbrowo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1819
Sparta Konarzyny vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1819
GKS Kołczygłowy vs Magic NiezabyszewoKlasa A - Słupsk II2017/1819
Skotawa Budowo vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1819
Granit Koczała vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1819
Pogoń II Lębork vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1820
GTS Czarna Dąbrówka vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1820
LKS Łebunia vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1820
Dolina Gałąźnia Wielka vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1820
Magic Niezabyszewo vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1820
Arkonia Pomysk Wielki vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1820
Stegna Parchowo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1820
Lipniczanka Lipnica vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1821
Granit Koczała vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1821
Sparta Konarzyny vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1821
Chrobry Charbrowo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1821
GKS Kołczygłowy vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1821
Skotawa Budowo vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1821
Magic Niezabyszewo vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1821
Stegna Parchowo vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1822
GTS Czarna Dąbrówka vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1822
Magic Niezabyszewo vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1822
LKS Łebunia vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1822
Dolina Gałąźnia Wielka vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1822
Anioły II Garczegorze vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1822
Pogoń II Lębork vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1822
Arkonia Pomysk Wielki vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1823
Magic Niezabyszewo vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1823
Chrobry Charbrowo vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1823
GKS Kołczygłowy vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1823
Granit Koczała vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1823
Skotawa Budowo vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1823
Lipniczanka Lipnica vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1823
Sparta Konarzyny vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1824
GTS Czarna Dąbrówka vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1824
Anioły II Garczegorze vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1824
Stegna Parchowo vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1824
LKS Łebunia vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1824
Magic Niezabyszewo vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1824
Dolina Gałąźnia Wielka vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1824
Lipniczanka Lipnica vs Skotawa BudowoKlasa A - Słupsk II2017/1825
Granit Koczała vs Sparta KonarzynyKlasa A - Słupsk II2017/1825
Magic Niezabyszewo vs LKS ŁebuniaKlasa A - Słupsk II2017/1825
Dolina Gałąźnia Wielka vs GTS Czarna DąbrówkaKlasa A - Słupsk II2017/1825
Arkonia Pomysk Wielki vs Pogoń II LęborkKlasa A - Słupsk II2017/1825
GKS Kołczygłowy vs Anioły II GarczegorzeKlasa A - Słupsk II2017/1825
Chrobry Charbrowo vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1825
GTS Czarna Dąbrówka vs Lipniczanka LipnicaKlasa A - Słupsk II2017/1826
Skotawa Budowo vs Granit KoczałaKlasa A - Słupsk II2017/1826
Sparta Konarzyny vs GKS KołczygłowyKlasa A - Słupsk II2017/1826
Anioły II Garczegorze vs Chrobry CharbrowoKlasa A - Słupsk II2017/1826
Magic Niezabyszewo vs Stegna ParchowoKlasa A - Słupsk II2017/1826
LKS Łebunia vs Arkonia Pomysk WielkiKlasa A - Słupsk II2017/1826
Pogoń II Lębork vs Dolina Gałąźnia WielkaKlasa A - Słupsk II2017/1826
Komenatrze wyłączone.