Piast Człuchów 1:8 Lipniczanka Lipnica

W III kolejce rozgrywek juniora D1 młodzi piłkarze Lipniczanki Lipnica udali się na mecz do Człuchowa. Na pięknym boisku  młodzi zawodnicy z Lipnicy w pierwszej części spotkania zaprezentowali się poniżej oczekiwań i schodzili na przerwę z wynikiem  2:1. Po krótkiej rozmowie w szatni z młodymi zawodnikami druga część meczu przypominała ten poziom gry jaki prezentowali wcześniejszych meczach. Lepiej weszli w drugą połowę i strzeli Piastowi sześć bramek. W trzecim meczu młodzi Lipniczanki odnieśli trzecie zwycięstwo i są z Liderem Rychnowy, JFA Przechlewo trzema drużynami z kompletem punktów.

Młodzi zawodnicy zagrali dzisiaj na super boisku i myślę ze poza Miastkiem na takiej murawie już w tej rundzie nie zagrają. Szkoda że mimo uwag przed meczem o graniu po ziemi pierwsza połowa wyglądała zupełnie inaczej niż sobie założyliśmy co pokazał wynik. Przerwa w połowie meczu przydała się po to by zmobilizować chłopaków do większego pressingu i większej ilości piłek po ziemi co odbiło się dobra drugą połowa. Za tydzień ciężki i ważny mecz w Lipnicy z Chojniczanka na który zachęcam wszystkich by przyjść, dopingować młodych a przede wszystkim rodziców by zobaczyli jak ich pociechy radzą sobie na boisku i jak dużo radości daje im granie w piłkę – mówi trener grup młodzieżowych w Lipnicy Jarosław Kozłowski.

Bramki: Andrzej Kopp Ostrowski x3, Dominik Stoltmann x2, Tomasz Bruski, Hubert Łącki, Maciej Szyca

Skład wyjściowy: Daniel Trzeciński, Hubert Megier, Radzimir Śpiołek, Damian Breszka, Hubert Łacki, Kamil Rudnik,Andrzej Kopp Ostrowski, Dominik Stoltmann, Tomasz Bruski

Na zmiany wchodzili: Norbert Rymon Lipiński, Kasjan Pałubicki, Maciej Kiedrowski, Krzysztof Wnuk Lipiński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *