Przegrali z Liderem…

Młodzi zawodnicy GKS Lipniczanki Lipnica przegrali z liderem tabeli ekipą Lidera Rychnowy 4:1. Młodzież z Lipnicy przegrała na własnym boisku z Liderem Rychnowy  4:1. Od początku meczu dobrze w mecz weszli piłkarze z Lipnicy i po szybkich kontrach dobrze przesuwali się w stronę bramki rywali. Ale to lider po rzucie rożnym zaskoczył młodych zawodników i w siódmej minucie objęli prowadzenie. Odpowiedz Lipniczanki nastąpiła w dwudziestej siódmej minucie po kontrze Andrzeja Kopp Ostrowskiego i bramce zdobytej przez Tomasza Bruskiego. Jeszcze przed przerwą przyjezdni strzelili bramkę i na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. W drugiej połowie piłkarze z Lipnicy podeszli jeszcze wyżej  co było wiadomo że może narazić się na kontrę rywali. Ta sztuka udała się im dwukrotnie. Mimo stworzonych sytuacji młodym piłkarzom zabrakło zimnej krwi pod bramką.

Jestem zadowolony z młodzieży z tego co pokazali dzisiaj na boisku. Pierwszy raz w tym sezonie młodzi wyszli od początku meczu z dobrym nastawieniem co było widać od początku. Lider nie przez przypadek jest liderem rozgrywek co pokazali na boisku mądrą i szybka gra. Ja chciałbym podziękować moim podopiecznym za walkę przez cały mecz. Głowy do góry, gramy dalej – powiedział trener Jarosław Kozłowski.

Skład Lipniczanki: Daniel Trzeciński, Hubert Megier, Radzimir Śpiołek, Damian Breszka – Hubert Łącki, Dominik Stoltmann, Andrzej Kopp Ostrowski, Krzysztof Wnuk Lipiński, Tomasz Bruski

Na zmiany wchodzili: Kamil Rudnik, Maciej Kiedrowski, Maciej Szyca