Wyszarpali zwycięstwo

Po ciężkim meczu w Przechlewie Lipniczanka Lipnica pokonuje rezerwy Brdy Przechlewo 2:1. To był mecz z tych w którym drużynie seniorów nie wychodziło praktycznie nic i brakowało szczęścia. A to do piłki zabrakło kilku centymetrów pod bramką rywali , a to piłka zatrzymywała się dwukrotnie na słupku i raz na poprzece. Drużyna z Przechlewa postawiła dzisiaj trudne warunki dla wicelidera ligi.  W pierwszej połowie zawodnicy z Lipnicy zdominowali przeciwnika nie pozwalając im na zbyt wiele. Po składnej i szybkiej akcji na prowadzenie Lipniczankę wyprowadził Fabian Górski. Szanse na zdobycie drugiej bramki miał Adrian Kuik Studziński ale po jego strzale z rzutu wolnego piłka uderzyła w poprzeczkę. Szanse na zdobycie mieli jeszcze Gracjan Kuik Studziński i Fabian Górski ale ich strzały były niecelne. W drugiej połowie drużyna z Przechlewa wyszła odważniej od początku co spowodowało że w szeregach drużyny z Lipnicy wkradł się chaos. Piłkarze rezerw Brdy co chwile straszyli obrońców Lipnicy przedzierając się w ich pole karne ale i im brakowało wykończenia akcji. Udało się im to dopiero w 73 minucie pokonując lobem  bramkarza z Lipnicy na metrowym spalonym. Tak NA METROWYM- sędzia boczny nie zauważył że zawodnik z Przechlewa znalazł się na spalonym i mimo protestów Tomasza Mielewczyka decyzji nie zmienił. Na całe szczęście po kilku minutach chaotycznej gry drugą bramkę zdobył Górski i Lipnica nie dała już sobie odebrać trzech punktów. W 90′ doszło do nie przyjemnego zdarzenia gdzie po zderzeniu głowami na boisku upadł Mariusz Łącki. Sędzia dał wybić piłkę z rzutu wolnego drużynie z Przechlewa, ale po końcowym gwizdku na murawę upadł Mariusz. Z boiska zabrała go karetka i miejmy nadzieje że to nie będzie nić groźnego…

Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, ale gratulacje dla zawodników za walkę do końca i zdobycie trzech punktów na ciężkim terenie – powiedział trener drużyny seniorów Artur Śmigiel

Skład wyjsciowy: T.Mrozek Gliszczyński – R.Wiczk, T.Mielewczyk, K.Czapiewski, S.Kuliński – A.Kuik Studziński, F.Górski, G.Kuik Studziński, M.Łącki, D.Breszka – B.Wnuk Lipiński

Rezerwowi: K.Pażątka Lipinski, S.Wolski