Młodzi zawodnicy Lipniczanki Lipnica zakończyli swój sezon 2016/2017 na IV miejscu. Był to ich ostatni sezon gdzie grali w dziewięciu osobowym składzie jako młodziki. Od nowego sezonu wybiegną już na pełno wymiarowe boisko i będą grali po jedenastu zawodników jako trampkarze C2. W pierwszej rundzie młodzież z Lipnicy w dziewięciu spotkaniach odnotowała pięć zwycięstw i poniosła cztery porażki. Po zimowym obozie sportowym jacy zawodnicy odbyli w Lęborku  runda rewanżowa wypadła znacznie lepiej a młodzi z boiska schodzili tylko dwukrotnie pokonani po wynikach 1:0 z Liderem Rychnowy i JFA Przechlewo. Pozostałe mecze wygrali i z bilansem 36 punktów uplasowali się na czwartym miejscu. W całym sezonie strzelili 72 bramki i stracili 17 bramek co w straconych golach było trzecią pozycją w lidze.

W statystykach piłkarzy ciężko było obliczyć minuty spędzone na boisku gdyż w juniorach były zmiany hokejowe, wiec przedstawiamy pierwsze piątki w klasyfikacjach.

Najwięcej spotkań zagrali: Daniel Trzeciński (18), Radzimir Śpiołek (18), Tomasz Bruski (18), Andrzej Kopp Ostrowski(18), Dominik Stoltmann, Damian Breszka, Kamil Rudnik (po 17).

Najwięcej bramek zdobyli: Dominik Stoltmann (21)Andrzej Kopp Ostrowski, Tomasz Bruski(po 14), Hubert Łącki (7), Kamil Rudnik (6).

Najwięcej asyst zaliczyli: Andrzej Kopp Ostrowski (14), Hubert Łącki (10), Tomasz Bruski, Maciej Szyca (po 7), Dominik Stoltmann (6)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *