Młodzi zawodnicy Lipniczanki Lipnica zakończyli swój sezon 2016/2017 na IV miejscu. Był to ich ostatni sezon gdzie grali w dziewięciu osobowym składzie jako młodziki. Od nowego sezonu wybiegną już na pełno wymiarowe boisko i będą grali po jedenastu zawodników jako trampkarze C2. W pierwszej rundzie młodzież z Lipnicy w dziewięciu spotkaniach odnotowała pięć zwycięstw i poniosła cztery porażki. Po zimowym obozie sportowym jacy zawodnicy odbyli w Lęborku  runda rewanżowa wypadła znacznie lepiej a młodzi z boiska schodzili tylko dwukrotnie pokonani po wynikach 1:0 z Liderem Rychnowy i JFA Przechlewo. Pozostałe mecze wygrali i z bilansem 36 punktów uplasowali się na czwartym miejscu. W całym sezonie strzelili 72 bramki i stracili 17 bramek co w straconych golach było trzecią pozycją w lidze.

W statystykach piłkarzy ciężko było obliczyć minuty spędzone na boisku gdyż w juniorach były zmiany hokejowe, wiec przedstawiamy pierwsze piątki w klasyfikacjach.

Najwięcej spotkań zagrali: Daniel Trzeciński (18), Radzimir Śpiołek (18), Tomasz Bruski (18), Andrzej Kopp Ostrowski(18), Dominik Stoltmann, Damian Breszka, Kamil Rudnik (po 17).

Najwięcej bramek zdobyli: Dominik Stoltmann (21)Andrzej Kopp Ostrowski, Tomasz Bruski(po 14), Hubert Łącki (7), Kamil Rudnik (6).

Najwięcej asyst zaliczyli: Andrzej Kopp Ostrowski (14), Hubert Łącki (10), Tomasz Bruski, Maciej Szyca (po 7), Dominik Stoltmann (6)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *