W II kolejce słupskiej klasy „A” Lipniczanka Lipnica na wyjeździe pokonała GKS Kołczygłowy 4:1.

Na mecz do Kołczygłów pojechaliśmy bez braci Kuik Studzińskich, Marcina Pażątki Lipińskiego, Arkadiusza Wielewskiego  i Tomasza Piechowskiego. Kadra dalej nie jest w stanie pojechać na mecz w komplecie z powodów osobistych zawodników.

Od początku meczu piłkarze z Kołczygłów zagrali wysoko i agresywnie chcąc wybić naszych piłkarzy z rytmu gry. W 4 minucie Bartosz Wnuk Lipiński strzelił bramkę z dobitki po strzale Fabiana Górskiego. Ale piłkarze gospodarzy nie zamierzali się cofać po bramce i już w 8 minucie odpowiedzieli ładnym strzałem z dystansu. Kolejne minuty to walka w środku pola która nie przyniosła zbyt wiele klarownych okazji.

W drugiej połowie Lipniczanka zagrała tak jak to powinno wyglądać w tym sezonie. Od początku agresywnie i utrzymując się przy piłce dyktowała tempo gry stwarzając sobie sytuacje pod bramką gospodarzy . Bramki w drugiej połowie zdobyli Tomas, „Góral” i „Fakis”. Chylewski mógł jeszcze poprawić wynik ale piłka po jego strzale odbiła się od jednego słupka a przy dobitce obijając się od drugiego słupka i wpadając do bramki  sędzia nie uznał bramki bo gospodarz wybił piłkę już za lini. Jak powiedział sędzi po meczu, a było ich tylko dwóch( trzeci przychodni) ” mieliście naprawdę pecha, bo gdy piłka wpadła nie mogłem polegać na opinii sędziego bocznego gdyż był przychodni a on uważał że piłka przekroczyła linie bramki”

Bramki: Bartosz Wnuk-Lipiński 4′, Tomasz Szada Borzyszkowski 52, Fabian Górski 83′ Łukasz Chylewski 85′.

Skład Lipniczanki: K.Oleszkiewicz – S.Kuliński(65′ M.Łącki), B.Wójcik, P.Toczek, H.Stoltmann – B.Wnuk-Lipinski, Ł.Chylewski, T.Szada Borzyszkowski, M.Cybula, M.Biernat – F.Górski(86′ K.Pupka Lipiński)