W X kolejce Słupskiej Klasy „A” Lipniczanka Lipnica w meczu wyjazdowym pokonała Anioły II Garczegorze 5:0. Na boisku w Łebieniu błysnął Łukasz Chylewski który ustrzelił hat tricka i dołożył do tego dwie asysty! 

Ale brawa należą się całej drużynie! Piłkarze pozostawili sporo zdrowia na boisku rywali. Duża ilość wody na głównej płycie i grząski teren powodował ze gra nie mogła wyglądać tak ładnie jak zakładali to sobie piłkarze. Mimo to, To my zdobywamy komplet punktów i pewnie pokonujemy Anioły!

Jedynym powodem do zmartwień mogą być kontuzje które trapią nas w tej rundzie. W meczu nie mogli wystąpić Krzysztof Oleszkiewicz, Adrian Kuik Studziński, Tomasz Szada Borzyszkowski, Michał Biernat. Z innych przyczyn nie zagrali Tomasz Piechowski, Mariusz Łącki, Piotr Świontek Brzezinski i Marcin Pażątka Lipiński. Miejmy nadzieje że w najbliższych meczach zobaczymy jeszcze kogoś z kontuzjowanych  na płycie boiska.

Bramki: bramka samobójcza 6′, Łukasz Chylewski 55′, 67′, 85′, Bartosz Wójcik 75′.

Skład Lipniczanki: T.Mrozek Gliszczyński – H.Stoltmann, B.Wójcik, P.Toczek, S.Kuliński – B.Wnuk Lipiński(45′ A.Wielewski), G.Kuik Studziński, Ł.Chylewski, M.Cybula, K.Pupka Lipiński – F.Górski(77′ F.Rudnik)  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *