Kaszubia Studzienice zwyciężyła w I edycji turnieju Lipnica Winter Cup pokonując w finale Drutex-Bytovie Bytów! Najmłodsi zawodnicy Lipniczanki Lipnica turniej kończą na czwartym miejscu.Trenerzy drużyn po głosowaniu wybrali również w turnieju najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.

Najlepszy bramkarz Lipnica Winter Cup – Trawicki Wojciech (Drutex-Bytovia Bytów)

Najlepszy zawodnik Lipnica Winter Cup – Reszka Błażej (Lipniczanka Lipnica)

Król strzelców Lipnica Winter Cup – Parlak Maciej  (Kaszubia Studzienice)

GRUPA A

NR GODZINA DRUŻYNY WYNIK
1 10.00 – 10.12 DOLINA GAŁĄŹNIA – DRUTEX-BYTOVIA I 0:4
3 10.28 – 10.40 GTS BR BERLIŃSKI  – LIPNICZANKA LIPNICA 2:2
5 10.56 – 11.08 GTS BR BERLIŃSKI – DOLINA GAŁĄŹNIA 0:0
7 11.24 – 11.36 DRUTEX-BYTOVIA I – LIPNICZANKA LIPNICA 2:0
9 11.52 – 12.04 LIPNICZANKA LIPNICA – DOLINA GAŁĄŹNIA 3:2
11 12.20 – 12.32 DRUTEX-BYTOVIA I – GTS BR BERLIŃSKI 2:0

 

TABELA

NR DRUŻYNA 1 2 3 4 PKT BRAMKI M-SCE
1 DOLINA GAŁĄŹNIA WIELKA X 0:4 0:0 2:3 1 2-7 IV
2 DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW I 4:0 X 2:0 2:0 9 8-0 I
3 GTS GR BIELIŃSKI CZARNA DĄBRÓWKA 0:0 0:2 X 2:2 2 2:2 III
4 LIPNICZANKA LIPNICA 3:2 0:2 2:2 X 4 5-6 II

 

 GRUPA  B

NR GODZINA DRUŻYNY WYNIK
2 10.14 – 10.26 DRUTEX-BYTOVIA II – AP ENERGA GRYF SŁUPSK 0:3
4 10.42 – 10.54 KASZUBIA STUDZIENICE – U2 BYTÓW 4:2
6 11.10 – 11.22 KASZUBIA STUDZIENICE – DRUTEX-BYTOVIA II 4:1
8 11.38 – 11.50 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – U2 BYTÓW 1:2
10 12.06 – 12.18 U2 BYTÓW – DRUTEX-BYTOVIA II 2:2
12 12.34 – 12.46 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – KASZUBIA STUDZIENICE 0:5

 

TABELA

NR DRUŻYNA 1 2 3 4 PKT BRAMKI M-SCE
1 DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW II X 0:3 1:4 2:2 1 3-9 IV
2 AP ENERGA GRYF SŁUPSK SA 3:0 X 0:5 1:2 3 4-7 III
3 KASZUBIA STUDZIENICE 4:1 5:0 X 4:2 9 13-3 I
4 U2 BYTÓW 2:2 2:1 2:4 X 4 6-7 II

 

FAZA PUCHAROWA

MECZE O MIEJSCA 5 – 8

13) GTS GR BIELIŃSKI CZARNA DĄBRÓWKA – DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW II 1:1 k.1:3

14) AP ENERGA GRYF SŁUPSK SA – DOLINA GAŁĄŹNIA WIELKA  1:0

 

PÓŁFINAŁ

 15) DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW I – U2 BYTÓW  2:0

16) KASZUBIA STUDZIENICE – LIPNICZANKA LIPNICA  2:0

 

MECZ O 7 MIEJSCE

 17)   GTS GR BIELIŃSKI CZARNA DĄBRÓWKA – DOLINA GAŁĄŹNIA WIELKA  3:5

 

MECZ O 5 MIEJSCE

 18) DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW II – AP ENERGA GRYF SŁUPSK SA  3:0

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 19) U2 BYTÓW – LIPNICZANKA LIPNICA   3:0                                                                                                                                                                

FINAŁ

 20) DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW I – KASZUBIA STUDZIENICE 2:4

 

Skład Kaszubi Studzienice: Olaf  Nielsen, Maciej Parlak, Bartosz Duda, Oliwier Szczęśniak, Karol Olszewski, Sebastian Moga

Skład Drutex-Bytovia Bytów I: Trawicki Wojciech, Borkowski Kacper, Gostomski Ksawery, Kłonczyński Norbert, Witaszek Oskar, Kwaśny Krystian, Domaros Ivo, Pałubicki Rafał, Fenkanin Borys, Recław Robert

Skład U2 Bytów: Treder Dawid, Jaworski Julian, Kuźmin Jakub, Marciniak Damian, Turzyński Kacper, Malek Łukasz, Jankowski Mateusz, Żebrowski Karol, Zander Maciej

Skład Lipniczanki Lipnica: Szymon Sager, Norbert Janta-Lipiński, Bartosz Małszycki, Adrian Żmuda-Trzebiatowski, Kamil Kowalik, Błażej Reszka,Igor Owśnicki, Florian Szajda, Kajetan Richter, Jakub Rutz.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *