MUKS CWZS Bydgoszcz zwycięża w trzeciej edycji turnieju Łąccy Cup 2018 który odbył się w tym roku w Lipnicy.

Dnia 27 maja 2018 roku dość nietypowo, bo w Lipnicy na Stadionie Gminnym odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bytów Ryszarda Sylki oraz Pomorskiego ZPN turniej ŁĄCCY CUP 2018, którego organizatorem było U2 Bytów.
Wzięło w nim udział 12 grużyn z województw: warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Graliśmy na dwóch boiskach, systemem 8 w polu plus bramkarz ze spalonymi, a mecze trwały 18 minut bez zmiany stron. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup turniejowych w których padły następujące wyniki:

Grupa A:
U2 Bytów czerwoni – Gryf Wejherowo 0:2
Bałtyk Koszalin – Gryf Słupsk 0:1
Jaguar Gdańsk – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:1
U2 Bytów czerwoni – Gryf Słupsk 2:1
Gryf Wejherowo – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:4
Jaguar Gdańsk – Bałtyk Koszalin 0:0
U2 Bytów czerwoni – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:3
Gryf Słupsk – Jaguar Gdańsk 0:2
Gryf Wejherowo – Bałtyk Koszalin 0:0
U2 Bytów czerwoni – Jaguar Gdańsk 1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz – Bałtyk Koszalin 1:0
Gryf Wejherowo – Gryf Słupsk 0:0
U2 Bytów czerwoni – Bałtyk Koszalin 0:1
Jaguar Gdańsk – Gryf Wejherowo 0:0
MUKS CWZS Bydgoszcz – Gryf Słupsk 2:0

Tabela grupy A:
1. MUKS CWZS Bydgoszcz 15pkt. (bramki 11:0)  – półfinał
2. Jaguar Gdańsk 12pkt. (bramki 5:2)  – półfinał
3. Gryf Wejherowo 6pkt. (bramki 2:4) – play-off 5-8
4. Bałtyk Koszalin 5pkt. (bramki 1:2)  – play-off 5-8
5. Gryf Słupsk 4pkt. (bramki 2:6)  – play-off 9-12
6. U2 Bytów czerwoni 3pkt. (bramki 2:10)  – play-off 9-12

Grupa B:
Drutex-Bytovia Bytów – Beniamienk 03 Starogad Gd. 0:2
Olimpia Osowa – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0
U2 Bytów zieloni – UKS Gol Brodnica 0:2
Drutex-Bytovia Bytów – Polonia Lidzbark Warmiński 0:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. – UKS Gol Brodnica 0:1
U2 Bytów zieloni – Olimpia Osowa 2:0
Drutex-Bytovia Bytów – UKS Gol Brodnica 1:6
U2 Bytów zieloni – Polonia Lidzbark Warmiński 0:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. – Olimpia Osowa 0:0
U2 Bytów zieloni – Drutex-Bytovia Bytów 2:0
UKS Gol Brodnica – Olimpia Osowa 3:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. – Polonia Lidzbark Warmiński 0:3
Drutex-Bytovia Bytów – Olimpia Osowa 1:0
U2 Bytów zieloni – Beniamienk 03 Starogad Gd. 2:0
UKS Gol Brodnica – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

Tabela grupy B:
1. UKS Gol Brodnica 15pkt. (bramki 14:1) półfinał
2. U2 Bytów zieloni 10pkt. (bramki 6:2) półfinał
3. Polonia Lidzbark Warmiński 5pkt. (bramki 3:4) play-off 5-8
4. Beniamienk 03 Starogad Gd. 4pkt. (bramki 2:6) play-off 5-8
5. Drutex-Bytovia Bytów 4pkt. (bramki 2:10) play-off 9-12
6. Olimpia Osowa 4pkt. (bramki 2:6) play-off 9-12

O miejscach 4-6 w grupie B decydowała mała tabelka

Play-off miejsca 9-11
U2 Bytów czerwoni – Drutex-Bytovia Bytów 1:1, karne 2:1
Gryf Słupsk – Olimpia Osowa 2:1

Play-off miejsca 5-8
Gryf Wejherowo – Beniamienk 03 Starogad Gd. 1:0
Bałtyk Koszalin – Polonia Lidzbark Warmiński 1:0

Półfinały:
MUKS CWZS Bydgoszcz – U2 Bytów zieloni 1:0
UKS Gol Brodnica – Jaguar Gdańsk 4:0

Mecz o miejsce 11
Drutex-Bytovia Bytów – Olimpia Osowa 0:1

Mecz o miejsce 9
U2 Bytów czerwoni – Gryf Słupsk 0:3

Mecz o miejsce 7
Beniamienk 03 Starogad Gd. – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

Mecz o miejsce 5
Gryf Wejherowo – Bałtyk Koszalin 1:1, karne 3:4

Mecz o miejsce 3
U2 Bytów zieloni – Jaguar Gdańsk 2:0

FINAŁ:
MUKS CWZS Bydgoszcz – UKS Gol Brodnica 4:0

Nagrodę dla najbardziej bramkostrzelnej ekipy dostał zespół UKS Gol Brodnica 18 bramek w dzisiejszym turnieju, zaś najlepiej się broniła się ekipa MUKS CWZS Bydgoszcz, nie straciła ani jednej bramki podczas dzisiejszym meczy !!!

TABELA KOŃCOWA:
1. MUKS CWZS Bydgoszcz
2. UKS Gol Brodnica
3. U2 Bytów zieloni
4. Jaguar Gdańsk
5. Bałtyk Koszalin
6. Gryf Wejherowo
7. Beniamienk 03 Starogad Gd.
8. Polonia Lidzbark Warmiński
9. Gryf Słupsk
10. U2 Bytów czerwoni
11. Olimpia Osowa
12. Drutex-Bytovia Bytów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *