Lipniczanka Lipnica pokonała na wyjeździe Spartę Konarzyny 6:0. Zawodnikiem meczu został Tomasz Szada Borzyszkowski który strzelił trzy bramki.  Z dobrej strony na boisku pokazał się również Krzysztof Oleszkiewicz który w pierwszej połowie uchronił drużynę przed stratą bramki oraz Mateusz Cybula który pokonał bramkarza gości dwukrotnie i dwukrotnie asystował kolegom przy bramkach.  Lipniczanka na dwie kolejki przed zakończeniem ligi ustrzeliła w lidze 100 bramek i jest to historyczny wyczyn. Nigdy w historii klubu bariera 100 strzelonych bramek nie była pokonana. W sezonie 2012/2013 Lipniczanka strzeliła 69 bramek i to był obecny rekord klubu. Zwycięstwo ze Sparta Konarzyny daje również seniorom Lipniczanki pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek mając sześć punktów przewagi nad Chrobrym Charbrowo i lepszy bezpośredni wynik pomiędzy drużynami.

Bramki: Tomasz Szada Borzyszkowski 15′, 44′, 65′, Mateusz Cybula 52′, 60′, Adrian Kuik Studzinski 57′.

Skład Lipniczanki: K.Oleszkiewicz – C.Pupka Lipiński, K.Król, P.Toczek, S.Kuliński – B.Wnuk Lipiński(55′ A.Kuik Studzinski), M.Cybula, T.Piechowski(70′ H.Stoltmann), T.Szada Borzyszkowski, M.Biernat(74′ A.Wielewski) – F.Górski(79′ F.Rudnik)

Rezerwowy: K.Pupka Lipiński

Już w najbliższą niedziele (3.06.2018r.) na stadionie w Lipnicy Lipniczanka zmierzy się ze Skotawą Budowo. Początek meczu o godzinie 16:30.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *