Czy historie lubią się powtarzać? To pytanie idealnie pasuje do spotkania pomiędzy Lipniczanka Lipnica a Skotawą Budowo. W 43 minucie sędzia zakończył mecz w Lipnicy przy prowadzeniu Lipniczanki 9:1.

Każdy pamięta spotkanie z rundy jesiennej kiedy to przy wyniku 2:0 sędzia główny zakończył spotkanie w 19 minucie z powodu… bójki na boisku piłkarzy Skotawy. Dzisiaj spotkanie w Lipnicy trwało troszkę dłużej bo aż do 43 minuty spotkania. Wtedy to zawodnik Skotawy zgłosił uraz  i sędzia odgwizdał koniec spotkania. Sytuacja na pewno nie przyjemna kiedy to drużyna gości przyjeżdża na spotkanie w ośmiu osobowym składzie. Czy to koniec piłki w Budowie? Nie wiadomo ale drużyna otrzymała już parę walkowerów i na pewno takie dalsze funkcjonowanie klubu mija się z celem. W Lipniczance na boisku zabrakło dzisiaj Bartosza Wójcika, Przemka Toczka, Gracjana i Adriana Kuik Studzińskich, Klaudiusza Szyca i Tomasza Piechowskiego oraz trenera Tomasza Milewczyka którzy przebywa aktualnie w Białej Podlasce gdzie zdaje egzamin trenerski UEFA Elite Youth w Szkole Trenerów PZPN.

Wyróżniająco postacią na boisku był dzisiaj Łukasz Chylewski który w 43 minuty zdobył bramkę i dołożył do tego sześć asyst! Z dobrej strony pokazał się również Krzysztof Oleszkiewicz który obronił rzut karny i strzelił swoją pierwszą bramkę dla Lipniczanki z rzutu karnego. Nasz bramkarz miał okazję na podwyższenie swojego dorobku bramkarskiego kiedy to sędzia główny pokazał w 43 minucie na jedenastkę ale z powodu zdekompletowania drużyny gości odgwizdał koniec spotkania i „Gunio” nie miał możliwości na zdobycie bramki.

Bramki: Mateusz Cybula 7′, 40′, Tomasz Szada Borzyszkowski 23′, 38′, Fabian Górski 11′, Bartosz Wnuk-Lipiński 16′, Cezary Pupka Lipiński 26′, Krzysztof Oleszkiewicz 31′, Łukasz Chylewski 33′.

Skład Lipniczanki: K.Oleszkiewicz – H.Stoltmann, M.Cybula, K.Król, S.Kuliński – M.Biernat, Ł.Chylewski, T.Szada Borzyszkowski, F.Górski, C.Pupka Lipiński – B.Wnuk-Lipiński

Rezerwowi: K.Pupka Lipiński, A.Wielewski