Pomorski Związek Piłki Nożnej Z przyjemnością informuje, że firma Marba-Sport, producent i dystrybutor artykułów sportowych oraz właściciel między innymi sklepu piłkarskiego no10.pl, przedłużyła współpracę z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej i po raz kolejny pełni funkcję sponsora tytularnego IV ligi, klas okręgowych (3 grupy) oraz klas A (6 grup).

Kolejna Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2019 r. Zgodnie z jej założeniami Sponsor ufunduje sprzęt sportowy marki adidas lub Nike o wartości 2000 zł wszystkim klubom IV ligi (19 klubów). Kluby lig okręgowych (48 klubów) mogą natomiast liczyć na wsparcie w wysokości 1000 zł na zakup sprzętu. Sponsor zdecydował się także na ufundowanie każdemu klubowi klasy A (86 klubów) 5 piłek autorskiej marki NO10 o wartości 500zł brutto. Umowa przewiduje także rabat dla klubów przy zakupie produktów marki adidas (katalog Teamsport) w wysokości 48% od cen katalogowych, fachową obsługę, doradztwo i szybką realizację zamówień. W tym roku, ku naszej wielkiej radości, Umowa została poszerzona o zapisek dotyczący konkursu “Złoty But NO10”. Jest to wyjątkowy projekt stworzony przy współpracy Pomorskiego ZPN oraz Marby-Sport, w którym wyłaniać będziemy króla strzelców w IV lidze, klasie okręgowej oraz klasie A (po jednym zwycięzcy na każdym z trzech poziomów rozgrywek). Nagrodą dla finalistów będą wybrane przez nich profesjonalne korki – model wybrany przez zwycięzcę spośród asortymentu dostępnego w sklepie piłkarskim no10.pl . Więcej informacji w tej sprawie już wkrótce pojawi się na stronie Pomorski ZPN .

W sezonie 2018/2019 firma Marba-Sport pełnić będzie rolę sponsora strategicznego lig objętych umową.

– Jest nam niezmiernie miło, że przez kolejny rok będziemy mogli współpracować z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, tym bardziej, że w tym roku rusza nasz nowy projekt “Złoty But NO10”. Przedłużenie Umowy na kolejne lata było naturalną konsekwencją świetnie układającej się współpracy. Piłka nożna idealnie wpisuje się w naszą misję. Od lat staramy się popularyzować tę dyscyplinę. Wierzymy w to, że jest to sport, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Piłka nożna uczy dyscypliny, rywalizacji i pokonywania własnych słabości. IV liga oraz kluby lig okręgowych z roku na rok stawiają przed sobą kolejne cele. Do tej pory piłkarze pokazywali ogromne zaangażowanie. Cieszy nas to, że mamy swój mały udział w odnoszonych przez nich sukcesach – mówi Marcin Mocarski, prezes zarządu firmy Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Marba-Sport to firma, która działa w branży sportowej nieprzerwanie od ponad 25 lat. Działalność rozpoczęła od punktu stacjonarnego, dziś natomiast może pochwalić się potężną siecią dystrybucyjną. Sklepy internetowe umożliwiają jej prowadzenie sprzedaży na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszemu Partnerowi zdobyć zaufanie zarówno Klientów hurtowych, jak i detalicznych. Do tej pory firmę rozpoznawano głownie dzięki e-sklepowi o charakterze ogólnosportowym – sportbazar.pl. Od niedawna jednak może pochwalić się najnowszym projektem – specjalistycznym sklepem o profilu piłkarskim no10.pl oraz największym na Pomorzu salonem piłkarskim. Sklep z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom futbolu. Znajdziecie w nim wszystkie artykuły piłkarskie (buty, odzież, piłki itp.) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z ofertą e-sklepu no10.pl oraz odwiedzin w stacjonarnym salonie sprzedaży w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a.

– Bardzo cieszymy się z trwającej już kilka lat współpracy z firmą Marba-Sport. Jest to niezwykle cenne i pozytywne zjawisko, że sponsoring nie obejmuje jedynie klubów reprezentujących szczebel centralny, ale „schodzi” również na poziom regionalny, amatorski. To właśnie w mniejszych klubach takie wsparcie jest bardziej odczuwalne i potrzebne. Tegoroczna umowa obejmuje aż 153 drużyny na trzech szczeblach rozgrywek. Zachęcamy kluby to używania oficjalnych nazw ligi/klasy, tj. IV liga NO10, klasa okręgowa NO10 oraz klasa A NO10 – mówi Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Radosław Michalski.

Dziękujemy Sponsorowi za zaufanie. Wierzymy w kolejne wspólne sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *