Piłkarze Lipniczanki Lipnica pokonali na własnym boisku Spartę Sycewice 5:1.

Przed meczem Sparta Sycewice w tabeli miała tyle samo punktów co Lipniczanka ale gorszy bilans bramkowy plasował ich na trzecim miejscu. Wiadomo było też że ten mecz można nazwać hitem kolejki bo dwie drużyny które mają podobne cele zmierzą się już w drugiej kolejce. Już przed meczem było wiadomo że w drużynie z Lipnicy nie wystąpią Łukasz Chylewski, Klaudiusz Szyca, Dawid Breszka, Tomasz Mrozek Gliszczyński, Hubert Stoltmann(przebywają za granicą), Patryk Erdmann. Sparta niestety w meczu nie pokazała zbyt wiele, gdyż byli zdominowani przez piłkarzy z Lipnicy. Pierwsza połowa powinna zakończyć się wynikiem 3:0 ale swoich sytuacji nie wykorzystał Artur Rzepiński. Jedyną bramkę w 15 minucie zdobył Fabian Górski. W drugiej połowie przez pierwsze dziesięć minut piłkarze Sparty nacisnęli na Lipniczanke ale nie przyniosła to żadnych efektów. W drugiej połowie piłkarze z Lipnicy zagrali bardziej skuteczniej i bramkarz gości czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Do bramki trafiali po raz drugi Fabian Górski, Artur rzepiński i dwukrotnie Mateusz Cybula.

Za tydzień kolejny ważny mecz tym razem na wyjeździe ze Stalą Jezierzyce. Początek spotkania o godzinie 17:00 w Siemianicach.

Skład Lipniczanki: K.Oleszkiewcz – C.Pupka Lipiński, K.Pranczk, M.Szmidke, S.Kuliński – T.Piechowski(69′ T.Szada Borzyszkowski), G.Kuik Studziński(80′ B.Wójcik), M.Cybula, A.Wojach(90′ A.Wielewski) – F.Górski(86′ B.Wnuk-Lipiński), A.Rzepiński

Rezerwowi: P.Toczek, A.Kuik Studziński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *