Seniorzy przegrali w drugim sparingu na sztucznym boisku w Chojnicach z rezerwami Chojniczanki 5:1.

W meczu z różnych przyczyn nie mogła zagrać grupa naszych zawodników i na mecz udaliśmy się w 13-sto osobowym składzie. Tam zaskoczeniem było w pierwszym składzie rezerw czterech zawodników z boisk I ligi. W sparingu rezerw zagrał Brazylijczyk Deleu, Tomasz Prusaczyk, Tomasz Foszmańczyk i Emil Drozdowicz który zdobył wszystkie pięć bramek dla rezerw. Dla Lipniczanki bramkę zdobył Artur Rzepiński.

Skład wyjściowy: K.Oleszkiewicz – M.Cybula, P.Toczek, K.Pranczk, T.Piechowski – Ł.Chylewski, T.Szada Borzyszkowski, A.Wojach, zawodnik testowany, G.Kuik Studziński – A.Rzepiński

Na zmiany wchodził: B.Wnuk-Lipiński, F.Górski

Za tydzień nasza drużyna w Stężycy zmierzy się z GKS Sierakowice. Początek spotkania w niedziele o godzinie 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *