Lipniczanka Lipnica zremisowała na własnym boisku w XIX kolejce SKO ze Stalą Jezierzyce 3:3.

Miało być lekko i przyjemnie ale nie było. Katem drużyny z Lipnicy został 22-letni Łukasz Skierka który popisał się klasycznym hat-trickiem. Mocno zbudowany napastnik Stali co rusz straszył naszych obrońców którzy ewidentnie nie wiedzieli w jaki sposób zatrzymać szybkiego zawodnika. Start Miastko stracił punkty na własnym boisku z Zawisza Borzytuchom remisując 2:2, a to chcieli wykorzystać piłkarze z Lipnicy by odskoczyć na cztery punkty w ligowej tabeli. Chcieli… ale się nie udało. W drużynie z Lipnicy motywacji było na 20 minut spotkania bo do tego czasu kontrolowaliśmy spotkanie, by następnie po strzeleniu bramki kompletnie się rozluźnić. Niedokładne podania, zmarnowane sytuacje, i nerwówka na boisku to wszystko co dzisiaj można zapamiętać z meczu ze Stalą. Szkoda szansy przed którą stanęli piłkarze z Lipnicy.

Dzisiaj się nie udało ale za tydzień staną przed szansa by zrehabilitować się przed kibicami, trenerem i samymi sobą. Mecz derbowy z Myśliwcem. Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedziele 14 kwietnia o godzinie 13:00 do Tuchomia na derby ziemi bytowskiej!

Bramki: Łukasz Chylewski 17′,73′, Artur Rzepiński 45′.

Skład Lipniczanki: T.Mrozek Gliszczyński – M.Cybula, K.Pranczk, P.Toczek, M.Szmidke – F.Górski(46′ K.Szyca),A.Wojach, G.Kuik Studziński(72′ A.Kuik Studziński), A.Szultka(57′ C.Pupka Lipiński), Ł.Chylewski – A.Rzepiński(84′ T.Piechowski)

Rezerwowi: H.Stoltmann, B.Wnuk-Lipiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *