Juniorzy Lipniczanki Lipnica z rocznika 2004-2006 zakończyli rozgrywki w słupskiej klasie okręgowej C1 na drugim miejscu. Najlepszą ekipa okazała się drużyna U2 Bytów.

Był to trzeci sezon w którym drużynę poprowadził trener Jarosław Kozłowski i po raz drugi z rzędu zakończyli rozgrywki na drugim miejscu. W kadrze drużyny było czternaście zawodników którzy dzielnie przez cały sezon uczestniczyli w treningach i meczach.

Śmiało mogę powiedzieć że sezon na pewno możemy zaliczyć do udanych, zajmując drugie miejsce. Z kadrą chłopaków jakimi dysponujemy w klubie osiągnęliśmy maximum a oni udowodnili że potrafią i kochają grać w piłkę. Ugraliśmy w tym sezonie tyle na ile było nas stać a chłopaki zrobili fajny wynik na koniec sezonu. Teraz młodzież na pewno może korzystać z wakacji bo zasłużyli na to. Zawsze podziwiałem że mając wąska kadrę(14 osób), na treningach średnio miałem 12-13 osób, Dziękuję im za cały sezon -powiedział trener rocznika 2004/2006 

W drużynie wystąpili: Daniel Trzecinski, Radzimir Śpiołek, Krzysztof Wnuk Lipiński, Denis Kiedrowski, Hubert Łącki, Dominik Stoltmann, Andrzej Kopp Ostrowski, Piotr Chrzan, Karol Borchardt, Maciej Szyca, Kamil Rudnik, Daniel Wantoch Rekowski, Filip Krycki, Tomasz Bruski.

Najlepszym strzelcem drużyny został Daniel Wantoch Rekowski który zdobył trzynaście goli. Po dziesięć bramek w sezonie zdobyli Dominik Stoltmann i Filip Krycki.

Najwięcej asyst w sezonie zaliczył Andrzej Kopp Ostrowski który piętnaście razy popisał się ostatnim podaniem do kolegów z drużyny a sam strzelił dziewięć bramek.

W kolejnym sezonie młodzież będzie występować w juniorze B i zmierzą się z chłopakami z rocznika 2003, gdyż związek nie utworzył juniora B2. Przed chłopakami na pewno  sezon trudniejszy niż ten który maja za sobą. W najbliższym czasie odbędzie się zebranie z chłopakami i rodzicami by porozmawiać wspólnie o planach co do danego rocznika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *